Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem lehet ez?

Szerintetek szellem lehet ez?

Figyelt kérdés
Éjjelente 1-2 óra között (csak ekkor) barátnőmnel fura dolgok történnek.. Például zacskó zorges, vakarozo hang, barátnőm lábát megutotte valami pár napja, csukott ajtónál hallani a nappaliból hangokat majd ezután a csukott üveg ajtónál láttam hogy valami elmozog jobbra be a fürdőszobaba.. Mit tudunk ez ellen tenni? Illetve mi lehet ez?

2021. aug. 29. 12:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ez az egész kB 4-5 napja tart folyamatosan éjjelente csak 1-2 óra között
2021. aug. 29. 12:31
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Végig kéne gondolni, mi történhet 4-5 napja, ami esetleg kiválthatta ezeket a jelenségeket. Természetesen lehet szellem is, de bármi más is.
2021. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy honapja lakom baratnomnel es kb egy hete kezdodtek ezek.. teljesen tanacstalanok vagyunk hogy miert van ez csak is kizarola hajnali 1 és 2 óra között..
2021. aug. 29. 15:38
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is volt ilyen. Zacskó zörgés, motoszkálás stb. Egy kisegér volt. Nem tudom hogy jött be. Igaz, falun lakunk. Rendesen bemászott a zörgős keksz zacskóba, nagyon megijedtünk, borzalmas ijesztő hang volt ez a csendes éjszaka közepén. Állat is csinálhat ilyen hangot, csótány, nagyobb lepke is. De lehet szellem van nálatok, én hiszek benne.
2021. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek kijár éjjeli nasira, mert megéhezett netflix nézés közben.
2021. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Semmilyen
2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam mindig 1 és 3 között van valami para dolog, vagy épp akkor van rémálmom. Úgy látszik, bele kell törődnöm sajnos. Nem tudom, mitől van, tenni semmit nem tudtam ellene már kb 20 éve ez van sőt, több..
2021. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
72%
Éjszakára takarjátok le a tükröket ha van pl hálószobában. Fürdőszobai tükör maradhat egyedül. Elég rá egy törölköző, nem baj ha nem takarja le az egészet. Vegyetek tömjénes füstölőt és járjátok vele körbe a lakást, fehér gyertyát gyújtsatok, lehetőleg ne illatosat, az csak még jobban vonzza őket! Esetleg ha ezek sem segítenek, akkor szentelt víz templomból és az összes ajtót ablakot le kell vele locsolni, és újra füstölőzni mindent. Remélem segítettem. :)
2021. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
55%

Nem tudom ki pontozta le így a válaszomat, de aki nem hisz benne, az a f-sznak van itt de komolyan.....

8-as voltam

2021. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Szent Mihály Arkangyal kélek tisztisd meg ezt a helyet minden szellemtől entitástól és mindentől ami ellent mond az isteni szeretetnek, Ámen!


-mondjátok hangosan el többször ezt az imát akkor mikor tapasztaljátok ezeket a jelenségeket.. Szent Mihály segít az elveszett itt maradt halott lelkeket elvinni a túlvilágra.


Lehet ez a lélek egy családtag rokon barát bárki aki közel állt hozzá.

Lehet segítő szellem

De lehet ártó szellem is. Ismeretlen

2021. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!