Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális tevékenységek...

Paranormális tevékenységek úgy hogy nem hiszek ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a paranormális dolgokban se a szellemekben de mostanában egyre több furcsaságot észlelek körülöttem, és megkérdőjelezek már néhány dolgot. Nem minden nap veszem észre ezeket hanem úgy idő közönként.

-Elsőnek észrevettem, hogy a mérlegem ami mindig ugyanazon a helyen áll, egyik este a szoba közepén volt pedig nem volt az nap okom rá, hogy elmozdítsam és ne rakjam vissza. Mindig vissza szoktam tenni és konkrétan meglepődtem és kis darabig álltam előtte hogy mi van? Kicsit kirázott a hideg de semmi egyébre nem gondoltam csak fura volt.

-Aztán egyik este mikor épp pihentem az ágyamban, a semmiből egy tárgy esését hallottam, pedig semmit nem mozdítottam előtte de mikor körülnéztem, konkrétan semmit nem láttam ami leeshetett volna se kint de ez a szobámból jött a hang, szekrényben sem. Minden a helyén volt.

-Mostanában egyre több ilyen foltot látok a falamon, mintha valaki végig húzná a sáros ujjával a falat és még friss mert könnyen lejött, nem szoktam nagyon koszolni a falat és most egyre több folt van jelen. Szóval ezek lehet másoknak tök értelmetlen dolgok, én is kételkednék magamban ha nem tapasztalom ezeket és valami miatt úgy érzem egy rossz lélek járhat a közelemben. Hiába van nappal, néha ha ledőlök pihenni és a falnak nézek olyan mintha egy rossz energia figyelne pedig sosem éreztem ilyen annak ellenére, hogy félek az ilyesmitől.

Mostanában többször is van az, hogy egy random tárgyat máshol találok mikor pontosan emlékszem hova tettem. Nem vagyok feledékeny..

Nézzetek hülyének, de tényleg így történtek a dolgok és kicsit parázok mert ilyesmit nem szoktam észrevenni de most igen.

Hogy lehetne kiűzni ezt a "szellemet" innen még ha nem rossz akkor sem szeretnék furcsaságokat tapasztalni főleg este. Nem vagyok benne az ilyen ezoterikus tisztításban, de ha itt van néhány tapasztalt e téren örülnék ha kisegítene ebben.

Lehet tényleg nem szellem, lehet az én memóriám hagy ki de néha konkrétan kiráz a hideg mintha rossz energia lenne a szobámban.



2021. szept. 6. 17:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
gyujts egy fehér gyertyát attol megszoktak ilyedni
2021. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer leültünk a barátainkkal kapcsolatba lépni a felsőbb erőkkel.

Vége az lett, ami azóta senki nem felejt el.

Egy adott ünnep,legközelebb eső újhold napján összejöttünk, hogy megszólítsuk a természetfelettit.Sikerült.

De az árát azóta is emésztjük.

Este 11 óra volt mikor elkezdtünk készülődni.

friss csirkevért használtunk,ezzel felrajzoltuk a pentagrammát,és a hívó pecsétjét a szellemnek, akit hívtunk.Leültünk a pentagramma csúcsaihoz.

Gyertyát gyújtottunk, majd közösen elmondtunk a hívószöveget, és utána volt egy szűz harang, amit a csoport vezetője,megkongatott, majd kimondta, gyere ide a csoporthoz és add jelét hogy itt vagy.

Ami ezután történt, beleégett mindenkibe.

Az összes gyertyát valami elfújta egyszerre, érezni lehetett a levegőt, ahogy áramlott köztünk.A kör közepén lévő gyertya pislákolt még,amikor az egyikünk nyakát, valami mintha megfogta volna.

Azt mondta...Itt vagyok, mit akartok.És elfújta az utolsó gyertyát.

A redőnyön kopogás halatszódott,kereszt lesett a falról, és az üvegajtó betört.

4 lány azonnal kifutott, én megmozdulni sem mertem.Csoport vezetője nagyon csúnyán nézett ki, olyan volt mintha önkívületben lett volna, szemei fennakadtak, csak a fehérjét láttam a szemében.Egyszer csak valami iszonyatos szörnyű hangon megszólalt, FUSS mert ha elkaplak, feláldozlak.

Férfi vagyok, de sikítva futottam ki.

Lányok már kinn voltak, sírtak,toporzékoltak, hogy mit csináltunk.Nem tudom utána mi történt, olyan sokkba kerültünk, hogy elszaladtunk.

Álljon ez mindenkinek, aki hasonlót akar csinálni.

Tettük ezt mi is, felnőtt fejjel, de sokat tanultunk belőle.

2021. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezek negatív asztrális lények a szféra alsóbb részéről -ami a "leggyakoribb"-, akkor bármilyen elcsépelt és klisés, de fokhagymával el tudod űzni őket.

Amit mi a virágok illatának érzünk, az egy magasabb síkon energia.

A fokhagyma a negatív asztrális entitásokra taszítóan hat, nem tudják elviselni ezt a fajta információt-energiát. Gondolom ez lehet az alapja, ennek a hatásnak a néphagyományból, a vámpírfilmekben is a szerepének.

Szóval szedj gerezdekre egy fokhagymát, pucold meg a gerezdet, vágd félbe, és fűzd fel egy cérnára, majd akazd fel egy-két pontjára a lakásnak (legalább 36 óra időtartamra -két éjszakára) a következő szavakkal: hálát adok a Teremtőnek a fokhagymáért és annak azon képességéért, hogy utat mutat kifelé a nemkívánatos negatív látogatóknak.

Egyszerű tisztítás.

2021. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Sokáig nem hittem ezekben, de aztán meghalt a szerelmem, és furcsa dolgok kezdődtek. Azt kell tudni, hogy mindketten kapcsolatban éltünk, még azt is megbeszéltük, hogy szóban sem hozzuk fel soha, amit érzünk, többször a barátságot is megpróbáltuk megszakítani, de még úgyis mindig éreztük, ha baj volt a másikkal. Nemrég, a halála után éjjel már az ágyamban feküdtem, mikor a fürdőszobában csörögve leeesett magától a fogmosópoharam. Aztán a szekrény tetejéről egy doboz. Aztán rendszeresen kinyílik a szobaajtó, amit éjjelre becsukok. Néha érzem, hogy valami mintha hozzáérne a térdemhez, az arcomhoz (máshol sose érintettük egymást, csak arca puszi volt, vagy ha mellettem ült és összegért a térünk véletlenül). Csendes időben felvett emlék videó tele van furcsa zajokkal, pedig felvételekor nem volt, rendszeresen rég hallgatott, kevésbé ismert közös számok csendülnek fel, szóval sorolhatnám. Nekem ezek nem kellemetlen élmények, mégha akkor váratlanul is érnek, én olyankor szeretetet érzek sokszor, kellemes melengető érzést. Akkor kell tenni ellene, ha félsz, ha rosszul érzed magad ezektől, szórt sót az ablakokba, ajtókba és mondd ki többször, hogy: menj el, ne gyere többet vissza!
2021. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
79%

Lehetséges, hogy létszámon felüli lakótok van? Pl. padláson élő csöves, aki néha lejár kajálni vagy olyan eladható cuccot lopni, ami nem tűnik fel rögtön.


A másik evilági lehetőség, hogy figyelnek.


Nem találtál magadon olyan apró sérüléseket, amiket nem tudsz megmagyarázni? (Mármint a totál hétköznapi "nemtomhonnan" karcolásokon és lila foltokon kívül.)


Én a szentelt gyertyák és a fokhagymák közé egy kamerát is betennék, ki tudja...

2021. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
61%

Mikor költöztél a lakhelyedre? (Mármint mostanában vagy rég ott laksz?)


Beköltözés előtt mennyire újítottátok fel a kecót? Sima tisztasági festés vagy csupasz kőig lehámoztatok csempétől a padlóig mindent?

2021. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
kizárt..születésem óta itt lakok és mindig van itthon valaki így észrevétlenül se jöhet be valaki. ezeket nem olyan rég észlelem. pár hete
2021. szept. 7. 01:59
 8/26 anonim ***** válasza:
9%

#7

Attól mert mindig van ott valaki attól még be tudnak menni észrevétlenül emberek. Mert gondolom nem kulcsra zárt ajtókkal vagytok otthon napközben és 1-2 ablakot is kinyit az ember szellőztetni.

2021. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8.sosem volt bent senki és mostanában 0-24ben itthon vagyok így nagyon nem mászkálhat itt valaki úgy hogy nem veszem észre.
2021. szept. 7. 02:08
 10/26 anonim ***** válasza:
2%

#9

Talán az egész házat belátod vagy járőrözöl fel s alá? Naa mindegy.

2021. szept. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!