Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy egy szellem volt?

Lehet, hogy egy szellem volt?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam kinyitni a wc ajtót, de olyan volt, mint ha valaki belülről visszarántotta volna, azt hittem, hogy van bent valaki, ezért bocsánatot kértem és bementem a nappaliba, ahol a tesóm ült a gépnél. Csak mi ketten vagyunk itthon, így nagyon meglepődtem. Visszamentem és ismét benyitottam a wc-be de nem volt bent senki. Hozzá tartozik, hogy pár napja arra ébredtem hajnalban, hogy valaki csengetett, de senki sem volt az ajtóban.

Lehet, hogy valamilyen entitás akar kapcsolatba lépni velem?


2021. szept. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi más lett volna.
2021. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam bent...
2021. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kételkedem, viszont az ajtót megránthatta esetleg hizat is, vagy ha alászorult valami, elég valami szemét is, ha alá kerül és csinálhat ilyet.

Hajnalba meg csengethetett valaki heccböl isvagy esetleg részeg vagy valami véletlenül.

2021. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Öhhm.. szerintem ehhez több jel kell de előfordulhat


Van valami éjjeli alkalmazás ami felveszi este a hangokat


De szerintem mikor nappal le ellenőrzöd azt ne a házban tedd,akkor is ha nincs semmi mert ha van én halálra rémülnék

2021. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!