Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vagy nem léteznek? H...

Léteznek vagy nem léteznek? Hisztek benne vagy nem?

Figyelt kérdés

Ez egy több kérdésböl alló sorozat lesz, kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok ezekröl.

Igazábol több témát is kellett volna választani de csak 1 et lehet ugy hogy, ez van.



2021. okt. 1. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Van Isten, Sátán, démonok, angyalok, fölfönkívüliek, farkasember, vámpirok, szellemek, mágia
Egyik se létezik.
Csak Isten , és ördög , angyalok és démonok.
Csak földönkivüliek
Csak mágia van
42 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy ha nincs ott a megfelelő válasz akkor írjátok le.
2021. okt. 1. 10:10
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem:

Isten, ördög, angyalok, démonok, földönkívüliek, mágia.

De amúgy hihetetlen, hogy nem tudsz normálisan kitenni egy szavazást.

2021. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenben hiszek, komolyan. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a paraszt. Mindenben van igasség mag
2021. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2es mi a baj vele?
2021. okt. 1. 10:35
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Pl mi van akkor, ha én olyan hülye vagyok, hogy istenben is, meg a Földet látogató földönkívüliekben is hiszek? Akkor mégis mire szavazzak?
2021. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocs, de egyesével is le irhattam volna az öszes lehetőséget, legalábbos 10 ig, de el felejtettem.
2021. okt. 1. 11:12
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként irtam hogy kérdés sorozat.
2021. okt. 1. 11:14
 8/16 anonim válasza:
80%

Én nem konkrétan Istenben hiszek, hanem egy magasabbrendű hatalomban, illetve ennek bizonyára vagy van ellenpólusa, vagy ő maga a "jó és a rossz" is. Az Ufokban is valamiylen szinten, mert elég nagy ego lenne azt hinni hogy pont mi csóri emberek vagyunk a legfejlettebb és egyedüli lények az univerzumban. Szellemekben talán, ilyen farkasember/vámpírban nem annyira. Mágia, ilyen woodooo szinten hiszek, nem pedig a csiribí fajtában.

Ha fura léynekről van szó, pl sárkány, arra már gyanakszom. Mert minden ősi címerben benne van, és Ázsiától idáig vannak hasonló ábrázolásaik. De valószínűleg szegények kihaltak a sárkányölő vitézektől.

2021. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Értelmetlen, ponthajhász kérdés.

.

"Van Isten, Sátán, démonok, angyalok, fölfönkívüliek, farkasember, vámpirok, szellemek, mágia"

Ezt milyen logika (hiánya) alapján tudtad összekapcsolni?

2021. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

És akkor ez meg egy ponthajhász válasz.

Oké lehetett volna jobb is, de hirtelen kellett csinánom és összecsaptam.

2021. okt. 1. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!