Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek földönkív...

Szerintetek léteznek földönkívüliek? Hisztek benne?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy újabb videót, amin szerintem egy űrhajó látszik. Lehet hogy hülyének fogtok nézni, de már én is láttam, se beszívva, se berúgva nem voltam.... Szerintetek ezek fognak támadni is? Vagy miért jelennek meg mindig?

Kérem aki hülyének néz meg beszólogatni akar az kíméljen. Halál komolyan kérdezem, és tökre be vagyok szarva néha hogy mi lesz?!


2014. okt. 1. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem leteznek!De jo neked,hogy ez a legnagyobb gondod!
2014. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miről beszélsz? mi az hogy ez a legnagyobb gondom? Te akkor minek írsz ide ha hülyeség? neked ez a legnagyobb gondod hogy ide írsz?
2014. okt. 1. 17:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szerintem vannak, de megtámadni nem fognak, ha akarnának, akkor már megtették volna. A mi bolygónkon szerintem nem tudnának megélni, meg ha olyan fejlettek hogy ide letudnak jönni, akkor nem hinném hogy szükségük lenne bárminkre is, ami a földön megtalálható.
2014. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elöször is valaszoltam,masodszor nem ez a legnagyobb problema a valos eletben.Elsö voltam.Te meg gondolom max.13eves vagy,ezert nincs mas gondod.
2014. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 szántóvető ***** válasza:
elrabolnak embereket,párosodnak velük hogy egy új,tökéletesebb faj jöjjön létre.lehet hogy már köztünk élnek.ha kell nekik a bolygó akkor biztosan kiírtanak.az Armageddon amúgy is elkerülhetetlen,csak az a kérdés hogy milyen módon következik be.
2014. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És ha 13 éves lennék akkor ilyen hülye vagy hogy leállsz egy tinivel vitatkozni? Nem érzed ezt gáznak? Másik meg hogy valószínűleg neked sincs jobb dolgod ha válaszolgatsz a kérdéseimre :)

Öcsém nem érzed hogy eltévedtél mint vasorrú bába a mágneses viharban?

2014. okt. 1. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha megis vannak remelem teged visznek el elsönek...
2014. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én meg remélem veled közösülnek majd :P
2014. okt. 1. 18:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Létezünk, higgyetek bennünk!
2014. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nojcsiii válasza:
2014. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!