Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A temetőben voltam és ez...

A temetőben voltam és ez történt, szellem lehetett?

Figyelt kérdés

Én mindig is hittem a szellemekben ,a temetőben meg nem lepődnék meg ha lenne de ilyen sosem történt velem szóval akkor azt gondoltam csak egyszerűen volt valami a telefonnal,semmi komoly.

De aztán tegnap felhoztuk ezt az esetet és akkor jöttem rá hogy ,hoppá hát lehet hogy találkoztam egy szellemmel?


Tavaly kimentem a temetőbe ugye nov. 1-én, olyan 5-6 órakor. 7re haza akartam érni mert kezdődött volna egy film. És..megnéztem a telefonomon az időt és ..21 órát mutatott ,mondom mi?? Ilyen sokáig itt voltam? És kiderült hogy nem mert mikor hazaértem még mindig csak fél 7 volt de a telefonom mást mutatott mikor a temetőben voltam. És elvileg ha szellem van a közelben összezavarodnak az elektronikus készülékek? Szerintetek?



2021. okt. 8. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez tömény hazugság. Illetve biztos, hogy nem valóság. Képzeleted szülte. Szellemek akkor sincsenek, ha beledöglötök az erőlködésbe.
2021. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Valószínű, hogy paranormál aktivitást szenvedtél el.
2021. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez egészen bizonyos.
2021. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, van az úgy, hogy frissít a telefon, vagy lefagy, esetleg régen volt újra indítva és megkergül. Ilyenkor lefagyhat az óra is, vagy teljesen más időt és dátumot mutat. Illetve a hideg sincs rá jó hatással, az is okoz "idő eltolódást", az eset meg ugye novemberben volt. De ha te mindenképp szellemet akarsz bele képzelni, hát tedd azt.
2021. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Grimfox ***** válasza:
87%
Nem teljesen igaz, hogy összezavarodnak az elektromos készülékek, ha szellem van a közelben. Se kísértetekre, sem eleve szellemként létező dolgokra nem igaz ez az állítás. Nem tudnak valódi kapcsolatot teremteni a fizikai világgal, ezért az elektromos berendezéseket sem tudják összezavarni. Vannak kivételes esetek, amikor érzékeny elektromos eszközökkel lehet észlelni a jelenlétüket, de akkor sem összezavarodott eszközökkel, hanem az eszköz normális funkciójával. Valami más okozta a telefonod kijelzőjén az idő eltérését. A paranormális jelenség eshetősége az utolsó, amire gondolnod kell, előbb a többi lehetőséget kell kizárni. Ha akkor nem néztél utána alaposan az ügynek, utólag már nincs rá esély, hogy választ kapj rá, de előbb zavarod össze te magad az elektromos berendezéseket magad körül, mint hogy egy szellem tegyen ilyet.(igazából ez még nem is olyan ritka esemény)
2021. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Szellemek nem léteznek.
2021. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Elnézted az időt. Megesik.
2021. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

gyerekek történt valami ami nem paranormális, csak fura, van rá normális magyarázat, de a kérdező még mindig a szellemek úton fog tovább menni


gl hf

2021. okt. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyet csinálni a telefonom, hogy ha csak ránézek, akkor rossz időt mutat, de ha hozzárek, akkor frissít a jó időre. Nem kell túlkomlikálni ezt, meg szellemekkel magyarázni.
2021. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalatból írom hogy de, a "szellemek" tudják buherálni az elektronikát! De önmaguktól egyedül nem, ahhoz, hogy elég erejük legyen, kötődnek egy élő személyhez. Általában ezek a lelkek a fizikai létükben is erősen kötődtek az adott illetőhöz. Ez úgy működik pl., hogy volt valaki, akivel nem teljesedhetett be a szerelmünk, úgy halt meg. Azóta többször megbolondult az elektronika és tipikusan akkor, ha rá gondoltam, vagy beszéltünk róla mással. A rá jellemző mondások, dalok, filmek random ugrottak be (ez csak az egyik). Viszont, sokszor olyan enervált leszek utána, hogy szinte álomba ájulok. Órával ő nem játszik, ki égett, többször is ellenőrzött sarokban heverő elemlámpa villan fel az éjszaka sötétjében néhány másodpercre.
2021. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!