Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetett velem? Ez...

Mi történhetett velem? Ez volt életem legdurvább éjszakája..

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel történt. Annyira a sokk hatása alatt vagyok, hogy ma egész éjjel nem tudtam aludni.


Úgy kezdődött, hogy kb életem eddigi legrosszabb rémálmát álmodtam. Olyan volt mint valami extrém horror film. De felkeltem hajnalban. Ránéztem az órára 3:33 volt. Ebben önmagában semmi fura nem lenne.


De zajokat hallottam a konyhából, gondoltam f@sza még be is törtek...


Kimegyek felkapcsolom a villanyt és semmi.. Sehol senki. (Egyedül élek) Na és ekkor jött az, amit nem tudok hova tenni és feldolgozni se. Elkezdtem szédülni, fura színeket láttam és mintha a gravitáció a 10xesére nőtt volna, úgy zuhantam a földre. Képszakadás... Felkeltem egy idő után és az étkező asztal, valamint a székek fel voltak borítva. Hát gondolhatjátok rendesen besz@rtam. Ellenőriztem az ajtókat és az ablakokat és minden rendben volt. Zárva, érintetlenek. A furcsa ájulásom után pedig mintha semmi sem történt volna teljesen fitt voltam, ami szintén meglepett.


Rendet raktam, majd vissza feküdtem, bármilyen fura is volt a szitu most mit tehetnék? Az órán viszont még mindig 3:33 volt és pont akkor váltott 3:34-re. Na itt végem volt kb, azóta se aludtam és felnőtt férfi létemre iszonyatosan félek.


Bárkinek bármi ötlet?

Köszi!



2021. okt. 11. 03:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy epilepsziás rohamod volt?
2021. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát a válaszokból kiindulva ez egyre parább, mintha szellem lenne:D nem voltam buliban, meg semmi hasonló és remélem epilepsziás sem vagyok, de ha ez újra megtörténik tuti elmegyek orvoshoz.
2021. okt. 12. 22:27
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs itt semmiféle ezoterikus dolog. Sajnos inkább az van, hogy rosszul voltál, szerintem epilepszia. Hallottam olyat is, hogy profi betörők elaltatták gázzal a gazdag vállalkozó családot és elvittek néhány értéket, a család pedig végig aludt. De ha veled ez lenne, hiányozna valami a lakásból és az óra sem állt volna meg egyhelyben.
2021. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

De az epilepszia kialakulhat közel a 30hoz, úgy, hogy előtte semmi jele nem volt?


Amúgy tőlem aztán nem tudtak volna túl sok mindent elvinni:D Ha hozzám törnek be, nem éri meg ilyen komoly technikákat alkalmazni, mert akkor az egy nagyon veszteséges akció leszxd

2021. okt. 13. 01:59
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Alvajárás?
2021. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
85%

Fantomébredéses rémálom a neve.


Gyakorlatilag azt álmodod, hogy egy rémálomból felébredsz, csinálsz dolgokat, majd egyre szürreálisabbá válik az egész, és ekkor ébredsz fel valójában... jó esetben. Ismertem embert, akinek 5-6 fantomébredése volt egymás után, aztán a végén zokogógörccsel ébredt és 1,5-2 év terápia következett (felszakadt a tudatalattijából ez-az).


Klasszikus és gyakori példa (a fenti fickónál is ez volt a 3. vagy 4. ébredés), hogy rémálomból kelve kimész pisilni, majd kezet mosol, belenézel a tükörbe, és egy idegen ember arca tekint vissza.


A te esetedben a 2. ébredés volt a valós. Az első óramegnézést a második, tényleges óramegnézés pillanatában "álmodta vissza" a tudatod. (Az álom nem a lineáris idő szabályai szerint működik, ezt a klasszikus "hosszú tűzoltóautós/csörgőtelefon-keresgélős álom végén szirénára/vekkerre ébredek" esetek is jól mutatják.)


Ha egyszer-kétszer éled át az egész életedben, érdekes élmény. Ha ennél gyakoribb, azzal érdemes felkeresni egy szakembert.

2021. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem kezdtél el szedni valami olyan gyógyszert, amire nem is gondolnál, hogy ezt okozhatja? Mármint ezt a rémálmot, amit az előző hozzászóló ír. Vagy csak egyszer nem szedtél be előtte valami gyógyszert, bármit?

Nekem ilyen szintű rémálmokat két gyógyszer okozott, az egyik nagyon enyhe nyugtató volt, a másikat refluxra adták, szerintem abban is volt valami nyugtató hatóanyag. Olyan rémálmokat okoztak, hogy ébredés után sokáig nem tudtam, hogy csak álom volt. Volt, hogy belenéztem a tükörbe és iszonyat vett erőt rajtam, mert egy lyuk volt az arcom helyén, másik álmomban valaki meg akart fojtani, közben pedig a párom próbált rázogatva felébreszteni, őt hittem a gyilkosomnak...iszonyatos valóságos álmok. Csak akkor álmodtam ilyen valóságos rémálmot, amikor összemosódik az álom a valósággal sokáig, amikor valami olyan gyógyszert szedtem, amire nem is gondoltam volna, hogy okozhatja. Utána már láttam az enyhe nyugtató gyógyszerleírásában a lidércálmokat, de addig nem is olvastam el.

2021. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16. Köszi ez nagyon érdekes, amit leírtál. Nem hallottam még róla. Mindenképp utána nézek.


17. Refluxra szedek pantoprazolt, szóval beletalaltál! Viszont már közel 10 éve szedem és ez az első ilyen!

2021. okt. 15. 02:38
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Noacidtól voltak a lidércálmaim és pantoprazol van benne.

Hát nem tudom, én csak egy hónapig szedtem, mert bár a refluxra tökéletesen bevált, cserébe furán hatott a szívemre és elkezdődtek a lidércálmok.

Én emiatt abbahagytam.

Nem tudom, lehet-e olyan, hogy 10 év után kezd így hatni rád...

2021. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Noacid gyógyszerleírás:


Ha hosszú ideig szedi a Noacid 20 mg tablettát (1 évnél tovább), akkor orvosa valószínűleg rendszeres megfigyelés alatt fogja tartani Önt. Bármilyen okból is keresi fel kezelőorvosát, jeleznie kell neki, ha valamilyen új és szokatlan tünetet és körülményt tapasztal.


alvászavarok.

depresszió,

a tájékozódás zavara.

hallucináció, zavartság


[link]

2021. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!