Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetett velem? Ez...

Mi történhetett velem? Ez volt életem legdurvább éjszakája..

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel történt. Annyira a sokk hatása alatt vagyok, hogy ma egész éjjel nem tudtam aludni.


Úgy kezdődött, hogy kb életem eddigi legrosszabb rémálmát álmodtam. Olyan volt mint valami extrém horror film. De felkeltem hajnalban. Ránéztem az órára 3:33 volt. Ebben önmagában semmi fura nem lenne.


De zajokat hallottam a konyhából, gondoltam f@sza még be is törtek...


Kimegyek felkapcsolom a villanyt és semmi.. Sehol senki. (Egyedül élek) Na és ekkor jött az, amit nem tudok hova tenni és feldolgozni se. Elkezdtem szédülni, fura színeket láttam és mintha a gravitáció a 10xesére nőtt volna, úgy zuhantam a földre. Képszakadás... Felkeltem egy idő után és az étkező asztal, valamint a székek fel voltak borítva. Hát gondolhatjátok rendesen besz@rtam. Ellenőriztem az ajtókat és az ablakokat és minden rendben volt. Zárva, érintetlenek. A furcsa ájulásom után pedig mintha semmi sem történt volna teljesen fitt voltam, ami szintén meglepett.


Rendet raktam, majd vissza feküdtem, bármilyen fura is volt a szitu most mit tehetnék? Az órán viszont még mindig 3:33 volt és pont akkor váltott 3:34-re. Na itt végem volt kb, azóta se aludtam és felnőtt férfi létemre iszonyatosan félek.


Bárkinek bármi ötlet?

Köszi!



2021. okt. 11. 03:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Elég durva mellékhatások egy savlekötőhöz:D
2021. okt. 15. 20:49
 22/25 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
83%

Fú, basszus, én is szedem, ráadásul évek óta! Na most elkezdtem aggódni. 🤣


Eszembe se jutott, hogy egy mezei savkötőnek elolvassam a betegtájékoztatóját. Olyan kis ártalmatlan dolognak tűnik.

2021. okt. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
Mikor kaptál oltást? Nem lehet, hogy az oltás befolyásolja a szedett gyógyszerek hatását?
2021. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%
Nálam ha lemegy a vércukrom, akkor van ilyen.
2021. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pantoprazol rokonomnál úgy lerántotta többször a vérnyomását, hogy majdnem leállt a keringése.
2021. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!