Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elmondtam anyukámnak ,hogy...

Elmondtam anyukámnak ,hogy sátánista vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és sátánista.

Nem vagyok boldogtalan és nem ezért lettem az. Eleinte tényleg emiatt kezdtem utána olvasgatni a dolgoknak. De aztán rájöttem ,hogy ez a vallás önmagában is "tetszik" nekem. Jól érzem így magam és most végre azt érzem, hogy azt tehetek amit akarok. Abban hihetek amiben akarok.

De ma elmondtam anyámnak ezt és azt hiszi boldogtalan vagyok és ,hogy a sátánisták csak akkor azok ha állatokat ölnek meg erőszakolnak. Már elmondtam neki ,hogy ez nem így van de úgy érzem nem érti meg.

Hogy magyarázzam el neki ,hogy nem úgy van ahogy gondolja?


Ez nem jelenti ,hogy más vagyok, csak nem úgy gondolom ezt az egészet ahogy mások elmondták.

Senki nem kényszerithet arra ,hogy higyjek abban amiről nem tudom ,hogy igaz. Istenben hiszek, igen. De nem tudom ,hogy tényleg ő mondta e azokat az idézeteket a bibliában hogy vigyázzatok a sátánnal stb. Nem gondolom őt rossznak és azt tanították mindig hallgassak az érzéseimre. És általaban nem hagynak engem cserben.

Pink pólókat hordok, szőke hajam van nem vagyok full fekete. Boldognak érzem magam. De mégis elítélnek.



2021. okt. 17. 14:46
 1/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha elmondtad neki, és elmagyaráztad neki, akkor már csak annyit kell tenned, hogy bizonyítsd, úgy van, ahogy mondtad. Egyszerűen úgy teszel, ahogy a meggyőződésed diktálja, és nem titkolózol az édesanyád előtt. Ha belelát abba, hogy nem orgiázol, nem áldozol kecskét, és imádkozol a sátánhoz, akkor idővel magától is rájön, hogy rosszul gondolta. Emellett 18 évesen már hozhatsz önálló döntéseket, felnőtt vagy, a te életed. Ha nem is ért egyet vele, nem kényszeríthet a véleményed megváltoztatására.

Sátánistaként nem kéne, hogy érdekeljen, ha elítélnek. Legalább is a LaVey féle sátánizmus alapján elvileg nem számít, mások mit gondolnak, amíg ezzel nem okoznak neked közvetlenül kárt. Joguk van a véleményükhöz, ahogy neked is a sajátodhoz.

2021. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem neked kell vele mit kezdeni, hanem neki. Elmondtad. Most vársz míg megemészti, másnem elmagyarázod, mer abból is van egy pár változat, S a keresztények a lég rosszabbat ismerik.

Amit én ismerek az a summer mitológiából a Gilgamesből, vagy miből emel ki elemeket.

2021. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"sátánisták csak akkor azok ha állatokat ölnek meg erőszakolnak"

Más vallásban is gyakori az állat áldozat,pl Zsidók is áldoznak fel állatokat...

A sátánistánál az erőszak része szerintem kamu. Az olyan hogy még szornyűbbnek tűnjön mint maga a megnevezés.

Alapba nem nem keresztény mert keresztény megnevezése van.

2021. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
van aki 18 évesen orvosira jár, és van aki 18 évesen bevallja az anyjának hogy sátánista xDDDDDDd
2021. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sátánizmus nem egy olyan dolog amihez a családnak különösképpen tudnia kell. Ha már elmondtad nincs mit tenni. Így is ez a jobbik esett, hogy amúgy nincs vele baja, csak legyél boldog. Ha nem hozod fel újra a témát egy idő múlva el is fogja felejteni. Csak maradjon homályba. Ha érdeklődik meg mond el neki amiket már próbáltál.
2021. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd megtanulod a spirituális fejlődésed során, hogy azoknak az elméknek, akik még a sötétségben élnek, csak óvatosan mondj el és csak bizonyos dolgokat.
2021. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
6 kösz így műszak után jól esett.
2021. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de azt kell mondanom, tájékozatlan vagy a Sátánt illetően. Abból, hogy azt írod, nem gondolod őt rossznak, az látszik, hogy nagy tévedésben vagy.


Jézus világosan megmondta: "Az ördög [...] kezdettől fogva gyilkos, nem tartott ki az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazudik, magából meríti, mert hazug, és a hazugság atyja."


Nem ítéllek el, és nem kioktatólag, hanem jószándékkal írom ezeket. Ha valamit nem értesz, kérdezz, de hidd el, semmi jó nem származik a sátánizmusból. Bármi érzés, benyomás, késztetés, ami kezdetben ezt számodra pozitív dologként állítja be, hazugság és mind az ördögtől származik.

2021. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!