Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legijesztőbb dolog/v...

Mi volt a legijesztőbb dolog/valaki/valami amit éjjel az ablakotokon véletlenül kinézve láttatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy macska nézett be hirtelen. Azt hittem, szívrohamot kapok.
2021. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pesten laktam albérletben.

Valami fura zajra ébredtem.

Kikukucskáltam a függöny mögül és egy fickó állt az ablak alatt,egy méterre tőlem, szerencsére nem rám nézett.Úgy állt ott mint aki figyel az utca felé,mint egy őr.

Kapucni volt a fején.

Aztán reggel kimentem szétnézni,az erkély alatt a sárban volt egy csomó lábnyom, nálunk rács volt az erkélyen. És volt ott ledobva egy vas,T alakú a vége meg vissza volt hajtva kampó szerűen.

Nézegettem,aztán rájöttem hogy ha nálam felmászik a rácson a fölső erkély korlatjába be tudja akasztani és felhúzza magát.

Szóval valószínűleg én azt láttam ,aki figyelt míg a másik próbált felmászni a felső szomszédhoz.

Elég para volt az a fickó.

2021. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy villám, ami a háztól nem messze csapott le, pont amikor kinéztem. Na ott majdnem összecsináltam magam, már csak a hirtelen dörrenéstől is.
2021. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Grimfox ***** válasza:
97%
Egy termetesebb meteor. Felkeltem az ágyból, és az ablakhoz sétáltam, mert fényt láttam, és még utána is látszódott másodpercekig. Úgyhogy elég sokáig tartott, míg teljesen elégett. Jó nagy fényt is csinált. Aggódtam, hogy leér, vagy a levegőben robban fel. Szerencsére szétesett, és a darabok elporladtak.
2021. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
gyerekkoromban azok a rohadt nagy pókok, amik mindig oda szőtték a hálót
2021. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Éjjel ugattak kint a kutyák nagyon (falu) kinéztem az ablakon. A szembe szomszéd öreg néni szintén akkor nézett ki az ablakon egy égő gyertyával a kezében! Ősz haj, fehér hálóing stb. Nagyon megijedtem. Ijesztő volt így váratlanul. 🙄
2021. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Ugattak a kutyák ezért kihajolva kinéztem. A ház sarkánál egy fehér fej nézett engem csillogó szemekkel. Aztán láttam, hogy csak a szomszéd kutya jött be a kertünkbe.....

És így lettek kiskutyáink. De para volt ahogy egy kutyafej nézett. xd

2021. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Rohadjon meg az összes befőttje annak aki lepontozott.
2021. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
94%
Panelban lakok és mikor külső szigetelést csinálnak akkor itt mászkálnak az ház oldalán az alpinisták és volt egy olyat eset, hogy késő délután jöttek valami elhúzódott és ment már le a nap amikor kezdtek a tető felől lejönni. Én 7.en lakok és mikor hirtelen kinéztem az ablakon és ott volt egy pasi azt hittem a szív infarktus kap el :D
2021. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgysem hiszitek el, de egy fekete árny alakot láttam az ablakon keresztül, de úgy, hogy a redőny le volt húzva. Hajnalban történt, még gyerek voltam. Lehet alvásparalízis volt.
2021. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!