Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az normális ha nagyon rettegek...

Az normális ha nagyon rettegek a fekete kalapos embertől?

Figyelt kérdés

[link]

Hallottam már sztorit róla egy ezotériával kapcsolatos csoportban, aztán utána néztem hogy mi ez és borzalmasan félelmetes , mind a lény, mind a jelentése akkor hogyha megjelenik.. Tudom hogy létezik ilyen mert nagyon sokan számoltak már be róla. Azt is tudom hogy nem árt közvetlenül, de akkor maga a hideglelés és iszonyat a számomra.

Mindig amikor sötét van egy kinézek az ablakon akkor eszembe jut , és belegondolok hogy milyen para lenne ha meglátnám. meg amikor egyedül vagyok bent a munkahelyen, akkor is ... néha.


Normális hogy ennyire tartok tőle?


25/n

Szilvi



#Fekete kalapos ember
2021. nov. 13. 17:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
22 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
hál istennek sose jelent meg még nekem. olyan sztorit is hallottam hogy valaki vonatról látta és másnap azon a helyen egy kocsi a sínekre hajtott a vonat meg jott..
2021. nov. 13. 17:44
 2/25 A kérdező kommentje:
meg kórházi elfekvőben is gyakori "vendég". bocsi a sok offért csak ezek kiegsézítő gondolatok :D
2021. nov. 13. 17:46
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj rá, akkor nem tud smmit csinálni, ennyi!
2021. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
az a gond hogy sokszor eszembejut
2021. nov. 13. 17:55
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Én pl a sárga kalapos úrtól tartok, de csak azért, mert irritál.
2021. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Már jelent meg ez az entitás. Igaz ez fekete csuklyás volt, arc nélkül. Csak egy pillanatra láttam, de azóta igy 50.évesen is kislámpa mellett alszom.
2021. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
soha az életbe nem akarom látni! mondjuk ha megjelnne akkor szerintem hozzá szólnék :D
2021. nov. 13. 18:17
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj rá, mert lehet megérzi a félelmet és akkor megjelenik.


Én pont egy olyan Stephen King regényt olvasok, amiben egy fekete kalapos úr kipécézett magának egy lányt. Iletve az Álom doktorban is volt kalap, de nő viselte, aki gyerekeket evett. Szóval én nem mertem nagyon belemélyedni az ilyen beszámolókba. Lehet, hogy sok kamu, de épp elég, ha egy igaz. Velem is történt már olyan, amit nem hinne el szinte senki, úgyhogy nem zárom ki a lehetőségét, hogy némely paranormális jelenség és földönkívüli emberrablás nem történt meg tényleg. A gyerekek állítólag fogékonyabbak a szellemvilágra, de a felnőtt többsége túl racionálisak már ahhoz, hogy higyjenek a szemüknek

2021. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
uhh hát értem.. de akkor mi történik ha megjelenik és mondjuk köszönöm neki ? :D
2021. nov. 13. 18:20
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönök na
2021. nov. 13. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!