Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Néha szoktam a szemem sarkában...

Néha szoktam a szemem sarkában árnyakat látni, ez minek a jele?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem vagyok skizofrén, sem drogfogyasztó (akkor nagyon megérthető lenne hogy tapasztalok ilyesmit)


Azt vettem észre kb pár hete hogy néha látok a szemem sarkában vagy futólag ilyen árnyakat


Az első ilyen akkor volt amikor kanyarodtam be az utcánkba és azt láttam hogy a kertünkbe gyorsan belebeg a föld felett kb fél méterrel egy emberméretű fekete ovális alakú paca és aztan a sötét kertben el is tűnt.


Ma mentem az utcán és a szemem sarkába mintha bevillant volna egy alak és olyan volt mint egy fekete kalapos ember egy pillanatra ( tudom miaz, eléggé félek is tőle )

És csak utólag esett le hogy olyan alakja volt teljesen :////


Konkrétan megfoghatóan nem látom ezeket csak így egy pillanatra de az sem olyan konkrét mint amikor valami áll előtted és nézed , tudomást veszel róla stb


Mi lehet ez?


Lehet hogy valami új mentális betegségem lett vagy pedig mire kell gondolni?


25/n



2021. nov. 26. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Üvegtesti homályok nekemvannak, de azt pont nem azemem sarkából látom, hanem magam előtt.Ha nem figyelekrá, észre sem veszem, de van mikor nagyon zavaró.
2021. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemed sarkában látsz sötétes foltolat véletlenszerűen, akkor menj el szemészhez mert a kezdődő hályog tipikus jele is lehet.
2021. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl hirtelen nézel, még deja vu érzet is kialakulhat így, de lehet ilyen kis cumó az üvegtestben is, ha ez van és nő, akkor érdemes szemésznek szólni.
2021. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hályog gyanú szemész kell lehetőleg maszek. Kicsit drágább de legalább korrektek.
2021. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nappal, szikrázó napsütésben is gyakran látok elsuhanó árnyakat a ház előtti út burkolatán.

Nem probléma, mert a szemmagasság felett repülő galambok árnyéka az.

2021. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!