Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? (Kérdésed túl...

Ez mi volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
1-2 éves itt volt az unokatestvérem nálunk.Megidéztünk egy szellemet,ami úgy történt hogy elmondtunk egy mondatot és a szekrény legbelsőbb részéről ahova egy műanyag poharat tettünk le még este,leesett.Megijedtünk,és kirohantunk a szobából.Az a gond,hogy azóta azt érzem mintha nézne valaki (mindig)és sokszor vagyok fáradékony.Ez mitől van?Néha félek,néha viszont totál nyugodt vagyok,nem foglalkozok ezekkel.(Ez van többször)És a lépcsőházban is néha hallok zajokat,sőt akkor erősbödik az az érzés mintha néznének.És állandóan úgy látom mintha egy alak lenne a liftben.Olyankor nagyon félek :S
2010. szept. 7. 14:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés:)
2010. szept. 7. 14:37
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsi van benne hiba..*1-2 éve
2010. szept. 7. 14:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Neharagudj, de magarda ves nem kellet volna megidezni a szellemet.EZ NEM JATEK.Velem is volt h szellemet akartam idezni de inkabb nem tettem mert ebbol nagy baj is lehet!!!

Nem reg neztem 1 dok. filmet a szellem idezerol es arrol volt szo h 1 fiu megidezet 1 fellemet es a szellem megszalta öt.Meg ez is megtortenhet,szval ne csinalj tobb ilyen ostobasagokat ha lehet.

2010. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már nem fogok.Tanultam belőle..A nagymamát hívtuk,aki meghalt azelőtt 3 hónappal.Nem hiszem (hogyha Ő volt) hogy bántana.:)
2010. szept. 7. 15:00
 5/18 anonim ***** válasza:

elso vagyok.


ok nagymami meg minden de ha ehez hasonlokat csinalsz a jovoben gondold elobb at rendesen... :) ja es elojohet attol mas szellem is...

2010. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom :S Bár van olyan,hogy egyszer érzem hogy néznek,egyszer nem..Meg most is egyedül vagyok itthon,és hangokat hallok mintha valaki a nevemen szólítana,úgy ahogy a nagyi mondta (Azt hallom 15 perecenként hogy: Dórika..Így szólított) . Nem értem én ezt,nagyon nem :S
2010. szept. 7. 15:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
DEMENTIA PRAECOX!
2010. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul csináltatok valamit szellemidézésnél és olyasmit idéztetek meg,vagyis olyasmi jött át hozzátok,aminek nem kellett volna ,és szépen nálad maradt.

Szellemidézésnél fontos szabály,hogy előtte védelmet kell kérni (Istentől)és idézés után kedvesen el kell küldeni a szellemet.

Kérd Istent imákban,hogy szabadítson meg minden gonosz szellemlénytől,ami a közeledben van.Ha szerencséd van,ettől eltűnik.

2010. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bántani nem szokott,csak tényleg olyan mintha nézne,bámulna bele a pofámba.Bár lehet hogy csak énis beképzelem ezeket,és a sok-sok horror hatására már én is ilyen hülyeségeket túl reagálok..:S De jó,fogok imátkozni ezentúl rendszeresen és kérni Istent :)
2010. szept. 7. 16:06
 10/18 anonim válasza:
72%

Arra még nem gondoltatok hogy nincsenek szellemek és csak bemagyarázzátok magatoknak hogy vannak?

Ez egy nagy parasztvakítás!!!

2010. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!