Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A bácsi lehet itt? (Kérdésed...

A bácsi lehet itt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Előre is arra kérek mindenkit, hogy aki hülyéskedni akar inkább el se olvassa! És ha továbbra is csak hülyeségeket akartok irkálni (mint általában mindig), kérlek ne vegyétek a fáradtságot!


A volt szomszédomékkal nagyon jóba voltam. A bácsival jobb volt a kapcsolatom mint nagyapámmal, a nénivel meg mint a nagyanyámmal. A bácsi sajnos már meghalt évekkel ezelőtt. Nagyon hiányzik, annyi dolgot szerettem volna mondani neki de hirtelen halál volt. Mostanában olyan érzésem van mintha valaki lenne itt (nem rossz célból). Néha hallok fura zajokat (nem beszéd de nem tudom leírni) és már vagy kétszer láttam valamit a szemem sarkából hirtelen elmozdulni (nem, nem képzelődtem). Már álmodtam is vele. Azon gondolkoztam, hogy talán ő van itt de nem vagyok benne biztos. Gondolkoztam már azon is, hogy mi lenne ha megjelenne, hát nem vagyok félős és valószínű, hogy akkor kicsit meglepődnék de nem félnék. Halott ismerőseim közül ő az egyetlen akitől nem félnék ha visszajönne. A nagyapámtól, dédnagyapámtól és más rokonoktól viszont félnék (igaz sose bántott és nem is voltunk rosszba). Lehetséges, hogy ő van itt?

14/L


2011. szept. 21. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán csak mostanában sokat gondoltál rá vagy ilyesmi és képzelődtél-vagy: Az a "bácsi" érzi hogy nyitott vagy felé és ,mint ahogy írtad van még egymással közlendőtök.:)

15/F

2011. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Nem, csak én, draco és még pár haver figyelünk meg téged, kísérletezni akarunk rajtad, egészséges alany lennél. De ehhez meg kell téged figyelnünk... Bocs, draco kicsit ügyetlen na meg van egy eszközünk amivel láthatatlanok vagyunk egy ideig.

Ja és tényleg bocs, draco nem figyel oda sokszor a dolgokra...

2011. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök kedves 2. hogy ilyen jól tudod értelmezni a szövegeket...
2011. szept. 21. 19:34
 4/6 x) ***** válasza:
8%

Ezredes ne trollkodj már, olyan aranyos ez a kérdés :D

Egyébként szerintem is csak sokat gondolsz rá mostanában és ezért álmodsz vele. Ha pedig mégis ő akkor talán azért van itt hogy elmondhasd neki amit nem tudtál :)

2011. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is volt régebben ilyesmi én szerencsére kicsi "kinőttem" mert én néha féltem is. A bácsi biztos "érzi" hogy fogékony vagy az ilyesmikre és talán be is vonzod azzal hogy ennyire foglalkoztat. Lehet hogy ott van de nekem amikor ilyesmilyeim voltak azt a tanácsot kaptam hogy nem szabad "ittartani" senkit.nemtudom mennyire voltam zavaros:)
2011. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ö vagy valaki más már ha egyáltalán van ott valaki,a lényeg az,hogy ne félj töle. A szellemek nem bántanak,nem roszat akkarnak,ugy általában.Ha a Bácsi biztos fogja neked jelezni,azt,hogy ö van ott.
2011. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!