Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ártó démonok lehetnek ezek,...

Ártó démonok lehetnek ezek, vagy talán átok?

Figyelt kérdés

2 éve a normális életem teljesen megváltozott.. Eléggé szkeptikus voltam a témában, de már sok mindenre nyitott vagyok.


A párom csak úgy elhagyott hosszú évek után, majd a karrierem is lejtmenetet vett. Egy jól befizető megbecsült állásból már már alkalmi munkákig jutottam. Az egészségem is romlott, valamint nagyon erős depresszív hullámaim vannak, többször szuicid gondolatokkal társítva. Sokan mondták, hogy a covid mindenkit megvisel, én is voltam beteg két hétig, de semmi extra nem volt kigyógyultam. És ez fix nem a válság hatása ami velem történik. Úgy érzem, ennek a 180 fokos fordulatnak a hátterében más is állhat. Tudnátok tanácsot adni esetleg? Aki jártas a témában, vélemény.. Ilyenekre gondoltam. Már kezdem úgy érezni ez nem lehet véletlen! Túl sok lenne ez egy negatív életciklushoz képest.. Köszönöm!



2022. jan. 5. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Az oltás a lényeg. Megvan a harmadik? Az segít.
2022. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha.. meg... De mint írtam semmi köze a vírushoz, sőt arra akartam utalni, hogy sokat mondják "ebben az időszakban mindenkinek nehezebb a járvány miatt". Elismerem oké, de ez már olyan sokkal több ennél, hogy nagyon kezdem úgy érezni valami más van emögött, mint ahogy azt a kérdésben is leírtam.
2022. jan. 5. 02:32
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem depressziós lettél.
2022. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
89%
Valószínű, hogy már az előtt kezdtél stresszt felhalmozni, mielőtt a párod elhagyott, és amikor elhagyott, akkor elindult a láncreakció. A pároddal való szakítás a munkádon is nyomot hagyott, és már előfordulhat, hogy ezen a ponton enyhe depressziód volt. Amint elvesztetted a megbecsült munkád, az önbecsülésed is erős csorbát szenvedett(ami már egyszer megtörtént a pároddal való szakításkor). Ilyenkor teljesen természetes az érzelmi mélypont, de nem minden esetben válik depresszióvá. Esetedben sajnos nagyon valószínű, hogy azzá vált. A covid csak amolyan aláfestés, stressz, szorongás a háttérben, nem ez váltotta ki, főképp ha két hét alatt átmentél rajta. Ez nem árok, vagy démon, gonosz szellem, hanem a leírásod alapján jól végigkövethető pszichológiai folyamat. Ettől függetlenül nem kevésbé szerencsétlen dolog. Egy szerencsés eleme van:nem kell megtörni valami átkot, vagy elúzni az ártó szellemi lényeket, hogy javuljon a helyzeted. Ha tudsz, egyedül is kimászhatsz a jelenlegi gödörből, kizárólag a befektetett munkától, és akaraterőtől, kitartástól függ. Nem akadályoz átok, vagy démon ebben, legfeljebb saját magad(amennyiben depressziós lennél). Ha gyanús, hogy depressziós vagy, érdemes vele egy pszichiátert felkeresni, és kezeltetni, mert akkor nagyban javulhat(ahogy fent írtam a befektetett energia mértékében) az életminőséged. Jó életminőség, és stabil lelkiállapot mellett a munkáddal, magánéleteddel kapcsolatos problémáid is rendeződni fognak.
2022. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!