Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha füstszag van a szobámban,...

Ha füstszag van a szobámban, az tényleg jelentheti azt, hogy szellem van jelen?

Figyelt kérdés

Nem viccnek szánom a kérdést. Egy random hírként egyszer szembejött velem az, hogy a fustszag szellem jelenlétét jelenti.

Városban lakom, senki nem tüzel körülöttünk, es en rendszeresen érzem a fustszagot, de csak az en szobámban, sehol máshol a lakásban. Paranoid vagyok es ez nagyon nem segít. Amióta szembejött velem ez az információ, rosszul vagyok



2022. jan. 16. 02:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

xD xD xD xD

Látom még aludni sem tudtál, úgyhogy segítek. :D


NEM LÉTEZNEK SZELLEMEK!!


Csak a visszamaradott, tudatlan, kevés intelligenciájú, buta emberek hiszik, hogy vannak és még a gyerekek.

Te melyik vagy?

2022. jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

#1


Én is viszonylag laikus vagyok a témában de azért így kijelenteni hogy "már pedig biztosan nincsenek" erős. (én nem állítom hogy léteznek,de azt sem hogy nem)


Olvasgass kicsit Ed és Lorainne Warren-ről,el fog gondolkodtatni.

2022. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%

Ne fárassz már ilyen sz.rokkal. :D

Hidd el életem során számos szellem témás könyvet olvastam már, attól függetlenül hogy a tudomány oldalán állok. :D


Szeretem megismerni a másik oldalt is.

2022. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem szellem. Azok démonok lesznek és a pokolból felszálló füst szagát érzed. Csak azért nem kénes szag, mert a démonok a pokolból való felszállás előtt a nagyját lecsapassák, hogy annyira ne legyen feltűnő a jelenlétük. Legvalószínűbb, ha sokszor érzed, a szobádban van egy átjáró. Hívj papot, aki ezt lezárja.
2022. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit nézzetek utána ennek az infonak, hivatalos forrásból, mielőtt vicceskedtek itt. Egyébként a szellem gyerekes megfogalmazás volt, de álmos voltam. A fustszagot pedig rendszeresen érzem, pedig nem sütnek szalonnát a város közepén az ablak alatt
2022. jan. 16. 07:38
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Szerezz be egy füstölőt ő majd megöli neked a füstöt.


Én amúgy Kémes szagról tudtam de mindegy.

2022. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
*kénes
2022. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

4. válaszoló.


Nagyon remélem, hogy amit írtál viccből írtad, mert ha nem akkor nem érdemled meg az életet...

2022. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy konnektor füstöl
2022. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8 mi másnak írta volna? Lerí róla hogy humor. Nagyon szellemes. 👻


9 az első racionális ésszerű válasz, aminek lehet valóság alapja. 👍


Szerintem is nézz körül.

2022. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!