Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démoni alku pontosan hogy...

A démoni alku pontosan hogy történik?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mi ajánlunk fel valamit vagy a démon kér tölűnk valamit?

És a démon is mérlegel tehát ha nagy dolgot nem kér tőlük az ember ők sem kérnek nagy dolgot?

Hogy működik ez?

Akik nemhisznek ebben azok kíméljenek a troll válaszoktol köszi :))


2022. jan. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos csak a lelkedet hajlandóak elfogadni fizetségként.
2022. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Én leírom ide hogyan csináltam pár éve.Azóta haza költöztem Magyarországra,de külföldön éltem.Hiába írom le,vagyis bemásolom egy régebbi kérdésre írott válaszom, nem fogod tudni megcsinálni, mert én is éveket készültem rá.

Többször csináltam ilyen rituálét, de életfelajánlást csak egyszer tettem, ez mindegyik közül a legjelentősebb volt.Többi rituálénak más célja volt.

itt a válaszom.

''Gondolkodtam leírjam vagy ne, de leírom én hogy csináltam.

Rossz körülmények között éltem.Valószínűleg karmikus volt, mert sehogy sem tudtam menekülni a sorsom elől.

Több évig olvasgattam a témában, de ezt megelőzte hogy előtte párszor láttam ilyet horrorfilmekben is, akkor kezdtem ezen elgondolkodni,hogy működik.

Kiválasztottam a démont, megnéztem milyen tulajdonságokkal bír.

Két legerősebb nap közül a nyári napfordulóhoz eső legközelebbi újhold estéjét választottam.

Előre kinéztem az erdőt, ahova kimegyek, ott volt egy kis tisztás, ott csináltam a rituálét.

Előtte napokkal kimentem füvet kiszedtem, sóval felszórtam hogy a rossz energiákat elnyelje.

Eljött az este.

Kimentem gyalog, már akkor végig fura érzés kísért, bizsergett mindenem, egyszerűen olyan volt, mintha beálltam volna valami kemény szertől.Pedig egész nap böjtöltem, vizet ittam.

Odaértem a tisztásra.

Felrajzoltam a kört, bele a pentagrammát, majd egy papíron ott volt a hívó és elegendő pecsét is.

Gyertyákat leraktam a pentagramma csúcsaihoz, majd meggyújtottam.

Egy tompa hangú kis harangot kellett vinnem, ez jelezte a démonnak az idézés kezdetét.

Megráztam a harangot, nevén szólítottam a démont.

Soha nem felejtem el, ami akkor történt.

Harangszó után egy hatalmas villámdörgés, majd nem messze egy villámlás is volt.

Iszonyatosan tele lett a gatya, de már nem tudtam visszakozni.

Elmondtam az invokáló szöveget, és elégettem a hívó pecsétet is.

Ekkor a semmiből hatalmas szél jött, fákat fújta kegyetlenül,letörtek a faágak.

Majd hirtelen csend lett.

Elmémben egy hangos kiáltás volt.

Miért hívtál mond el!

Pulzusom az majdnem akkora volt hogy a szívem megakart állni.

Elmondtam mit akarok, ekkor szintén hallottam hogy 6 évet kapsz az életedből hogy mindezt élvezd!

Elégettem a zárópecsétet, megráztam a harangot, majd elfújtam a gyertyákat.

Sóval felszórtam mindent, ahol voltam, az energiákat elnyelje a föld.

Örökre megmaradt bennem az a csend amit utána éreztem.

Mentem haza, semmi hang nem jött sehonnan, és már kínos rossz volt a csend, tudtam hogy olyan dolog történt ami nem volt hétköznapi.

Többit nem írom le, mert személyes dolog, de fél év múlva Kanadában voltam, vettem egy saját lakást Torontóban.Van kocsim, nyaralóm.

Még van pár évem, azt kihasználom.

Hogy ki milyen módszerrel próbálja ki, az mindenkinek a magánügye.

Csak ne lepődjön meg senki, mikor meg is történik.''

Ha meg is próbálnád egyszer, megírhatod meddig jutottál és mi volt.


Üdv:Egy önmaga ösvényének az útján járó vándor

2022. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
2 Még mindig életben vagy?
2022. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos abban hogy mit tudnál/szeretnél adni cserébe a szívességért akkor igen, érdemes rákérdezni, idővel biztosan meg fogod kapni a válaszodat.

Jó tipp, ha van valami kreatív hobbid akkor az is tökéletes lehet. A démonok szeretik a művészeteket, szóval egy vers, egy festmény, egy megírt és hangszeren eljátszott szám vagy darab is tökéletes lesz szerintem. Vagy felajánlhatsz egy nagyobb áldozatot is, például ha hosszútávon is akarsz foglalkozni a démonokkal akkor felajánlhatod a saját elkötelezettségedet feléjük, vagy esetleg "munkaképpen" fejlődhetsz és segíthetsz olyan embereknek akik szintén erre az útra szeretnének lépni. De ha nem vagy biztos magadban akkor kérdezz rá hogy mi lenne a megfelelő dolog amit adhatnál cserébe. Nem feltétlen szóban, de más úton választ fogsz kapni.

Gondolj rá úgy mint amikor egy jó barátod tesz neked egy hatalmas nagy értékű szívességet, persze hogy szeretnél valamit adni cserébe neki, legyen az egy ajándékkosár, kávé, csoki vagy bármi (persze egy démonnak lehetőleg ne ezeket add :,D).

Egyébként, nem biztos hogy fognak foglalkozni a kéréseddel mivel nem vagy elkötelezve, bár ha őszintén és tisztelettudóan állsz hozzá akkor lehet hogy megfontolják hogy segítsenek-e.

2022. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az úgy működik, hogy

- megidézed a démont,

- felajánlod lelked, ha teljesíti kérésed,

- kérsz tőle lelkedért cserébe valamit,

- ő megígéri teljesítését,

- te elhiszed ígéretét,

- elbocsátása után jót röhög rajtad.

2022. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!