Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már természetfe...

Tapasztaltatok már természetfeletti jelenségeket? Mi volt eddig a legijesztőbb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 15:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Rengeteg kisebb nagyobb dolgot.


Sose volt semmi se ijesztő.

2022. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%
Én éjfél körül làttam egy baromi ronda, szürke lényt, azt mondta, hogy tetszöl genya, azt hittem, hogy az uram az, de nem ütött meg.
2022. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 SZücsöm ***** válasza:
100%
9 A csukott szem nem lesz elég a hallucináció kivédéséhez, csak annyi fog történni hogy a vizuális része elmarad érzékszerv hiányában. Én mindkét alkalommal a hasamon feküdtem és az arcom kb a párnában volt. Ettől függetlenül az audiális és a tapintási hallucinációnak semmi se szab gátat. Elsőre az is eléggé "meglepő" ha arra ébredsz hogy valaki a hátadba térdel és ismeretlen nyelven suttog a füledbe.
2022. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
13%
#10 Ti romák vagytok?
2022. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
#8 Félálomban anyukádat láttad, amint betakart és rendet rakott utánad.
2022. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 nandi2 ***** válasza:
86%
Egyszer láttam Ádert mosolyogni...Orbán meg nem hazudott aznap...Borzasztó furcsa volt...
2022. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Gyerekkoromban kaptam ajándéndékba egy nagyon régi babát, mikor hazaértünk letettem a polcra. Játszottunk tesómmal a szobában és magától elkezdett "rázkódni" elég durván a szekrénysornak az az 1 eleme, amin a baba volt. Rögtön át is jöttek szüleink az ordítozásra és kidobták a babát.


2. Ez friss történés, pár hete egy ismerősömnél voltam, ott is aludtam. Kora reggel ébredeztem, sötét volt és egyedül voltam a szobában. Hallottam, hogy ő meg kint csinál ezt-azt a konyhában. Gondolkodtam mit kellene csinálni aznap. Aztán rövidesen meghallottam egy kicseszett para démoni hangot (mintha egy idős néni mondaná de mégis kicsit férfias) ami azt mondta: "NemNemNem". Így gyorsan egymás után. Annyira megijedtem hogy azt hittem kiugrik a szívem a helyéről és tudom nevetséges de magamra húztam teljesen a takarót... pár perc múlva erőt vettem magamon és a telefonomért nyúltam a sötétbe és felkapcsoltam a lámpát aztán gyorsan kirohantam az ismerősömhöz. Neki is elmondtam ezt, majdnem hánytam az idegességtől és remegtem.

Pedig nem vagyok már gyerek.


24N

2022. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Kaszi válasza:
100%
Egy teljesen rutin útvonalon mentem. Évek óta arra járok, de csak egyszer tapasztaltam ilyet. Mai napig nem igazán értem mi volt ez, de a lényeg: Egy elég rövid lámpa nélküli átkelőn mentem volna át, egy irányú a forgalom. Senkit és semmit nem hallottam a közelemben. Sem autót, sem lépteket, hogy esetleg valaki arra jár, semmi. Ezt a következők miatt emeltem ki ennyire. Amikor közeledtem az átkelés felé, forgalom nélküli volt a helyzet, simán átmehettem volna, de nem tudtam egy pontnál tovább elindulni. Abban a pillanatban szabálytalanul, a nem megszokott irányból baromi közel a fehérbotomhoz elszáguldott egy autó. Annyira közel volt, ha akkor és ott elindulok, tuti eltörik a bot vagy lesz valami más ami nem lett szerencsére. Nem volt fülhallgató a fülemben, nem szívtam semmit (nem szoktam). Utána természetesen mentem rendesen ahogy azt kell, de ezt a pillanatnyi megtorpanó érzést mai napig nem értem mi volt.
2022. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%
Soha.
2022. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági őr vagyok egy színházba. Nekem annyi feladatom van hogy üljek és nézzem a kamerákat ha mozgást érzékelnek (vagyis a zöld kis fény pirosra vált a kép alatt) hirtelen az eggyik kamera ami a néző tér felé néz piros lett néztem hogy látok e valamit biztos nem láttam semmit gondotam biztos rászált egy légy a mozgás érzékelőre de 5 perc múltán még mindig piros volt itt már oda mentem mikor leértem és felkapcsoltam a villanyt és közel mentem a szinpadhoz azonnal lecsapta a biztosítékot valami viszont még furcsább hogy a képeken (a néző tér melett képek vannak ki rakva) tükröződött a lámpák fénye amik nem voltak bekapcsolva.


Mai napig nem tudom mi lehetett

2022. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!