Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már természetfe...

Tapasztaltatok már természetfeletti jelenségeket? Mi volt eddig a legijesztőbb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 15:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Huh, 20-as! Ez nagyon nagy!
2022. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

A fényre találtam racionális választ azóta méghozzá az hogyha túl gyorsan kerülsz hirtelen sötétből világosra utána pedig túl gyorsan sötétbe a szemed egy ideig még úgy érzékeli bizonyos helyeken mintha még mindig égne a lámpa.


Mint amikor bele nézel a napba és egy idejig látsz foltokat.


De hogy mi csapta le rögtön a biztosítékot és hogy mitől kapcsolt be a mozgás érzékelő azt nem tudom

2022. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Pfu ez tényleg durva :O
2022. márc. 24. 20:28
 24/29 anonim válasza:
94%

Hát velem több is történt. Voltak apróbbak, amikor egy tárgy nem ott volt, ahol én percekkel azelőtt otthagytam. 3 olyan volt, amire semmiféleképpen nincs magyarázat. Időrendi sorrendben írom le, ahogy történtek az események:

1. Az első akkor történt, amikor hatodikos voltam. Már a javában tavasz volt, amikor egyszer mentem haza az iskolából. Én mindig ugyanazon az útvonalon jártam haza. Legutoljára átkeltem mindig egy úttesten, ami csak 2 sávos volt. Nem láttam hogy jött egy kocsi ott, ahol át akartam kelni. És olyan volt, mintha valaki hátulról megfogta volna a vállamat, és visszahúzott volna a járdára.. Ez egy határozott érzés volt, viszont amikor hátranéztem közvetlenül ezután, még csak a közelben se volt senki.. A storyban az a furcsa még, hogy ez hetekkel azután történt, hogy meghalt a nagypapám..

2. A következő otthon történt. Ez 2 évvel az első eset után történt. Éjjel volt már, amikor kimentem a mosdóba. Amikor visszamentem, a szobám ajtaja be volt csukva, csomó tárgy leesett az asztalról, és szabályosan fel le kapcsolódott a lámpa.. Az árammal minden rendben volt akkor.. Sikítva hívtam oda anyukámat, ő is megijedt.. Ezt nem tudtam hova tenni..

3. Az utolsó eset néhány hónapja történt, szintén otthon. Éjjel volt aludt már a család. Fontos tudni a történethez, hogy amikor én alszok, mindig résre nyitva van az ajtó, mert a cicám velem alszik, és így ki tud menni éjjel. Én évek óta éjjelifénnyel alszok. Éjjel hirtelen felkeltem, és láttam egy árnyszerű lényt elmenni a folyosón. Ilyenkor mindenki aludt a lakásban, még a macska is a helyén volt. Kimentem utána, de nem találtam senkit sehol.. Amikor elmondtam anyukámnak, ő nem hitt nekem, mert szerinte túl élénk a fantáziám..

2022. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 kretens ***** válasza:
91%
24...vegyél egy kamerát vagy próbálj szerezni valakitől kölcsönbe.Amikor lefekszel előtte tedd olyan helyre ahol a legnagyobb teret lefedi a lakásban a fókusza.ha egyszer sikerül felvenned valami szokatlant küld el a felvételt az adott megye püspökének.
2022. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes sztori még, lazán kapcsolódik.


Bátyám kollegája eléggé “stoner” életmódot folytatott, sok fű, sok speed, ez-meg az, de főleg a speed.

Évek óta így tengette a napjait, és a sok kialvatlanság és hasonlók miatt eléggé be is csavarodott, üldözési mánia, satöbbi.


Na de hát ugye ilyenkor egy jó becsavaradott felszerel egy kamerát a szobájába, ahol alszik, hogy látsszon, mi történik.


A telefonjáról mutatta a felvételt bátyámnak, amint elalszik az egyik ilyen végkimerülős, napokig nem alvós pillanatában.


A felvétel tanulsága szerint amíg elaludt pár percre az asztalon, megjelent egy minotaurusz mellette…


Nyilván csak amíg aludt, tehát max érezte, hogy valami nincs rendben.


De hogy mi dolga volt ott mitológiai hősünknek, azt nem tudtuk meg a végén.


Viszont kamerás bizonyíték?!…


Mondhatni: a csoda benned van.


De ha sokat cuccozol, gátlástalanul, akár még a minotaurusz is előmászhat az agyadból.


Sokat fecsegünk, de sokkal kevesebbet tudunk…

2022. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Hát velem kétszer volt ilyen.

Egyszer mikor este elmentem egy templom előtt láttam hogy a templom ajtala magától kinyílt kicsit. De valószínűleg csak szél lehetett.

Egyszer pedig otthon voltam épp gépeztem anyukám pedig aludt egyet délután aztán felkellt és azt kérdezte tőlem miért sugtam azt a fülébe hogy szia. Nem is voltam a szobájába.

2022. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,nagyon érdekesek. Velem folyamatosan történnek ilyenek. Legutoljára például az hogy éjjel felkeltem inni és mikor visszafeküdtem valaki belekarmolt a lábszáramba. Utána meg leesett a takaró.

Volt olyan is hogy arra keltem fel hogy a nappiba valami érthetetlen nyelven beszélt valaki. De egyedül voltam otthon....

2022. jún. 14. 22:35
 29/29 anonim ***** válasza:
60%

28, készíts kamerás felvételt, és dobd fel a yt linkjét, légyszi.


Érdekesek ezek nagyon, csak nem kutatják, mert nincs benne pénz.

2022. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!