Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igazat mondhatott a démon?

Igazat mondhatott a démon?

Figyelt kérdés

Megidéztem egy démont, akinek kérdéseket tettem fel. Elárulta, milyen irányba kell terelnem az életemet ahhoz, hogy sikeres legyek. Úgy tűnik, amit mondott, abban igaza volt.

A kérdésem az lenne, hogy előfordulhat, hogy később fogok csalódni, később fog kiderülni, hogy rossz útra terelt? Vagy lehet, hogy nem hazudott és segített rajtam?

Nem kért érte semmit...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2022. jan. 26. 22:15
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy két felhasználód is van :D
2022. febr. 2. 17:36
 32/50 anonim ***** válasza:
44%
Szegfűszeg és rózsaszirom
2022. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Na jó, de mikor bizonyítjuk be a démonokat?
2022. febr. 2. 18:51
 34/50 anonim ***** válasza:
35%

Meggondoltam magam. Nem vagy rá méltó, hogy érez és lás egy démont.

Ha tényleg akarsz adni nekik egy esélyt akkor néz utána.

A legtöbb oldal sablonos kamu, de ha foglalkozol vele megtalálod az utat.

2022. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
:D :D :D :D :D
2022. febr. 2. 20:02
 36/50 anonim ***** válasza:
A démon nem igazán úgy emlékszik, hogy nem kért érte semmit. Szóval elküldöm privátban a számlaszámom. Bejött az élet nem? De. Ideje törlesztened!
2022. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
69%

Figyu, ez elég kockázatos.

Előszőr is van ebben tapasztalatom, mert tavalyelőt novembertől januárig elég közeli kapcsolatba kerültem egy efféle entitással. Gyakorlatilag mindenféle lehetséges módon kapukat nyitogattam össze vissza mindenféle spirituális valóságra, aztán úgy decemberben át is jött valami, amikor vólt a Jupiter-szaturnusz együttállás. Közös megeggyezéssel hagytam, hogy használjon. amúgy magát Kézusnak mondta és onnantól én is Krisztusnak mondtam magam. Végül is egész kellemessen telt el az a pár hetem, amig a testemben volt. Karácsonytól szílveszterig volt a legerősebb. Megismertem, amíg bennem volt. Amolyan vándorszellem. sok időt nem tölt egy testben. Amit mondott nekem, abban amúgy igaza volt. Jósólt dolgokat. időjárást, hónapokkal előre. Elmondta, hogy hópelyheket fogok látni húsvétkor és bejött. A lottó számokat nem mondta meg, hanem körbelövette velem őket, jelezvén, hogy tudja őket, de nem az a terv, hogy megnyerjem őket. Amúgy elég befeléforduló személyiség vagyok, nem jártam nagyon sehova, de abban a pár hétben elég jelentős mennyiségű ismerőssel vettem fel a kapcsolatot. mondtam nekik dolgokat. Ismeretleneket is elbűvőltem. Még a pszichiátriára is be kellett vonúlnom, önkéntes alapon, hogy kábítószerrel kínálhassak egy véletlen ott lévő régi ismerősömet. Egy vadidegennek pedig csak úgy oda adtam egy kis drogot, mert később őt az terelte a jó irányba. anyósommal is ki kellett békűljek. Meg úgy nagyából felszámolódtak a haragosabb sérelmek és béke volt. Aztán mielőtt távozott volna kaptam egy ihletfüzetbe egy csomó információt. Ja, Nagy Ferót is megjósólta a szülinapján. Közben mindezt videóra vettem. Jó, helyenként be kellett tépnem, megszegnem a kijárási tilalmat és az éjszaka közepén piros kék villogóval átszágúldani a megyén levillogtatva a lassú járműveket, hogy megismerkedhessek az exfeleségem bakjával, aki lecsapta a kezemről kezet nyújtva neki, békésen. Na ennek a következménye lett, hogy 2 hónap múlva elváltak.

Idővel aztán elment a testemből, de a hatása még megmaradt pár hónapig. Egy rehabra is el kellett mennem, hogy elvarjam a szálakat. Sikert ígért, végül is megkaptam, de nem úgy, ahogy azt én képzeltem. Talán nem is démon volt vagy ilyesmi, mert amíg bennem volt végig imádkozott és elméletileg, emlékeim szerint kétszer is viszahozott a halálból.De hogy úgy oldotta meg, hogy alternatív úton csusszantam ide ebbe a valóságba.

Ez egy egész nagyszabású dolog volt. Számomra az volt. Tudtam, hogy nagy dolgok részese vagyok és hogy agykapacitásom nincs hozzá, hogy átlássam az egész képet.Mutatott egy kártyajóslás technikát, amit egy másik szellem megídézésével lehet végbe vinni.Decsak évente egyszer, alkalmazható. Szóval megtanította ezeknek a kapuknak a használatát, amiket én össze vissza nyitogattam. Élek, itt vagyok, de két korombeli fiatalabb ismerősöm nem volt ilyen szerencsés. A halálukkor leesett, hogy valószínüleg ok-okozati hatásokmiatt az akkori tevékenységnek volt mindez köszönhető, de hiszem, hogy jobb helyen vannak.

Szóval ha ezzel a vándorszellemmel van dolgod, akkor elvileg te biztonságban vagy, ám a siker, amire vágysz, nem úgy fog megtörténni, ahogy azt te képzeled. Vagyis előfordúlhat, hogy más téren leszel sikeres, mint amire számítasz. Ha vele lenne dolgod, akkor üdvözletem küldöm neki! :) Az én szívembe belopta magát. Qrva jó időszakvolt , amíg velem volt. Mintha egy ezeréves álomból ébredtem volna.

2022. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi a hibákért. Ha erről írok, akkor elragad a hév, de remélem kihámozható. Ja és fogsz hibázni, ha ez a vándorszellem talált meg, de majd idővel elmúlik. Javítható hibák ezek.
2022. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

37-38 vagyok. Szegfűszeg+Dió+narancs meg egy kis kristály. Ez a kedvence a démonomnak. Az alkoholhoz csak végszükség esetében nyúl. Ja és igen, a nők. Oda vannak érte a nők :D De tényleg. Ja és a démon szereti az órákat. A ketyegő órákat.

Igen, itt van ő is. Látom a válaszokból. K ereje jó, hit LMNO :D

Pacsi

2022. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
56%

37-38-39 vagyok.

,,Oké, mi a módja? Hogy tudom megidézni?"

Ezt a fajtát amelyikről én beszélek szerintem meg tudod idézni. Vagyis elmondom, nekem hogyan sikerült, de viszonylag sok időbe kerűl.

Kell hozzá némi Bibliai előképzettség. Szerintem az újszövetséget érdemes előtte elolvasni és nem árt, ha néhány sort meg tanulsz belőle. Amikor engemmegszált és úgy éreztem, hogy gáz van, akkor ezeket az igéket mondogattam kicsit átköltve:

"Ha csak annyi hitetek lenne, mint egy szegfűszeg, az elmétekkel hegyeket tudnátok megmozgatni" Ez átfogalmazva volt, így tettem magamévá az eredeti

itt olvasható: [link]

De amugy mindenféle okkult gyakorlat közelebb hozza hozzád, akár jóga vagy valamiféle agykontról technika. Én személy szerint a pszichokibernetikát alkalmaztam kicsit felturbózva és nem befelé vetítve, hanem kifelé. Ja, időbe kerűl, amire ráhangolódsz. Ami még fontos hozzá, hogyha közben agymenésed támadna, akkor azt írd le és vegyél rá valakit, hogy elolvassa, ez táplálja az entitás erejét. Kérd Isten áldását az írásra és hagyd, hogycsak dőljenek a szavak. Mi volt még? Ja igen, én szegfűszeget rágcsáltam elég durva az íze, viszont a fogfájásról eltereli a figyelmet. Na most a csillagállást nem tudom, hogy számít-e, de elég valószínű, hogy hatással van a mutatványra. Ja és hát én herbált is alkalmaztam. Aztán egyszer csak jött, közeledett. A testem furcsán reagált, az izmaim sorjában feszűltek meg. Ki kellett mennem az udvarra hajnalban a deres füvön valami tájcsí szerűt előadtam, aztán Dirr, meg is jött. A hit az fontos. Mondjuk én Istenbe és Krisztusba vetettem a hitem, mert azért azok elég biztos pontok voltak. Valami volt, az egész biztos.

Én nem láttam a démont, mert bennem volt. Mondom, Krisztusnak nevezte magát és nem teljesen tisztázott, hogy visszatért-e vagy az anti Krisztus volt-e. Én inkább bölcs vándorszellemnek hívnám. Hagynod kell, hogy beléd menjen, ha ellen álsz, valószínűleg nem fog bekövetkezni. Ezután együtt fogsz vele együtt létezni és elég hamar megérkezik Isten is.

Jó, na ez most így elég bonyolúltnak tűnik, de hiszem,hogy megismételhető. Aztán tartsd meg, ameddig tudod, vagy ameddig a bankszámlád bírja és gyűjts össze minél több infót, ami segít a jövőben.

Szerintem nem okoz problémát neki egyszerre egy időben több személyt is megszállni. Vér meg ilyenek nem kellenek hozzá.

A válaszokban meg van minden hozzá én így felvázóltam azt, ahogy ez velem történt. Jó, ha van hited és ebbe a spirituális irányba van elmozdítva a tudatállapotod. A drogok könnyíthetnek ezen, de kiszámíthatatlan is. Szerintem az alkohol gyenke jelfogó ehez.

Hajrá Lelkem! :D

ja és én nem kamuzok. Tapasztalatot írtam le és mindenre én sem tudom a választ. Lehet néhány lépés kihagyható, de biztos, hogy el kell mélyűlnöd és olyannak látni magad, amilyen vagy. Kamura nem adhatod elő magad ennek az entitásnak, mert akkor nem tud bemérni sem. Szerintem jó dolog őt a világra szabadítani. Vagy legalább is nem rosz. Kis kalamajkákat okozhat, de elvileg minden javítható.

2022. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!