Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, ha szellem kísért?

Mit tegyek, ha szellem kísért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
A szellemírtók beszívják őket világítós a porszívójukkal.
2022. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De az ő elérhetőségeik nincsenek meg :(
2022. jan. 28. 10:37
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Ásd ki a hulláját majd sós elégetés :D
2022. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg letudnád írni részletesen, hogy pontosan mióta van ez, miket tapasztalsz, próbálkoztál e valamivel az elküldésére, próbálkoztál e a velevaló kommunikációval, stb?
2022. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

14


"próbálkoztál e a velevaló kommunikációval"


Nem akkor vagy hülye, ha beszél hozzád a semmi. Akkor, ha válaszolsz is neki

2022. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor írd már le bővebben.
2022. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Legalább a humorba rakd ki ,csak mert szerinted az ezotéria baromság egyesek valódi kérdéseket várnak ide
2022. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, segíteni próbáló válasz:

Tudd meg, hogy jó vagy rossz indulatú-e.

Segítség: amennyiben tudsz vegyél lotus füstölőt. Eközben csukd be a szemed és koncentrálj a körülötted lévő dolgokra, ha érzel tekintetet, jelenlétet akkor képzeld el, hogy ezt a ,,szellemet" elküldöd mondjuk a szoba jobb felső sarkába, ha úgy érzed, hogy ez megtörtént köszönd meg neki és hagyd békén, barátságos szellemed van (azért hagyd békén mert még meg sértheted és azt senki nem akarja).

Ha lotus hatására visszahúzódik idézz meg egy kerubot.

A kerubok általában védő energiák, megidézésük szöveges: én (neved) vedelmezői segítségedet szeretném kérni egy rossz indulatú spirituális energia ellen. Magam mellé fogadlak, hogy segíts megvédeni az elkövetkező (legyen mondjuk) 1 hétben, ehhez felhasználhatod mentális energijáim 40-60%-át. A neved legyen (nevezd el, legyen egyszerű- aranyos neve). Ha tényleg úgy érzed ez után, hogy mentálisan fáradt vagy akkor véd a kerubod. Ha ez megtörténik akkor tényleg rossz indulatú szellemed van. Ha ,,el akarod űzni őt" bocsáss meg neki, az mindegy hogy miért, mivel ő egy mentális információ érteni fogja. Ha nem válik be a másik mód, hogy ha élt ott előtted valaki ahol ez a szellem van és meghalt (és ismered) vigyél neki 1-2 szál (NEM MŰ) virágot, mert lehet hogy ez a szellem a helyhez van ragadva, nem személyhez. Ez általában már működni szokott.


UI: pár fontos dolog:

Kerubok: miután lejárt az idő amire megidézted fel kell oldozni őket, különben tovább is szivhat a mentális energiádból..

Feloldozásuk: (neve amit attál neki) kerub köszönöm az értem tett szolgálataidat. Ezennel felmentelek további kötelességeid alól, szabad vagy. További jó utat kívánok neked.

Kerub másra is megidézhető: engem és testvéremet egy kerub véd a covid ellen, erre hoztam létre Pixit. Testvérem 3-szor volt covidos, semmi baja, én még nem kaptam el.

Higyj abban, hogy a kerubod megvéd, ez a titka.

Ha mást védessz a keruboddal, akkor is a te mentális energiádba kerül!!

Miért kell nekik név? Mentális információ ő is, mint a szellemek, ha nem adsz nekik nevet nincs mentális kötődés, nem jönnek létre, vagy nem arra amire létrehozták, így még akár veszélyesek is lehetnek. Mindig adj nekik nevet!


Miért pont lotus: a lotus illata egy nagyon erős nem pszion információs hullám, ez általában nekünk kis megnyugvást békességet hoz, ahogy a szellemeknek is. Mivel csukott szemmel, Vagy meditálás közben várjuk hogy érezzük a jelenlétét ez egy kiszolgáltatott helyzet. Ezzel védjük magunkat, így ha erősen támadó jellegű is a rosszindulatú szellemünk nem fog, nem akar majd bántani.


A füstölőt akkor használd ha érzel jelenlétet, ha marad barátságos, ha nem marad nem az.


Remélem segíthettem, ha nem próbálod ki, akkor ne, bár ajánlom hiszen sokat nem vesztesz vele. (Max azt a kis pénzt amit a füstölőkre, meg arra a 2 szál virágra költessz legrosszabb esetben)


Ha valamit kihagytam/ kérdésed lenne írj privát üzenet :)

2022. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)

Azért kell megtudni, hogy odamegy-e ahová iranyítod (pl szoba jobb felső sarka, mert ha engedelmeskedik akkor hozzád kötődő energia, valaki nem bocsátott meg/ te neki nem.

Ha nem engedelmeskedik, akkor helyhez köthető.

A lényeg: ha a füstölő alatt előjön már tudhatod hogy nem akar neked ártani, nyugi :)

2022. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!