Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez meg mi volt? Mi történhetett?

Ez meg mi volt? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Ma reggel anyu elvitt suliba,ő utána nem jött haza,hanem elment még pár dolgot elintézni és egyből jött értem utána. Aztán elmentünk még kajálni és jöttünk haza. Két ház van 1 telken egyik a nagypapámé és egyik a miénk,anyué és az enyém. Be volt zárva az ajtó meg minden,és először én jöttem fel a felső szintre,és a szobámban a karnis le volt szakadva félig(holott senki nem nyúlt hozzá) + a gépem előtt,a billentyűzet mellett ottvolt összegyűrve egy hajgumi,meg valami régi hajcsavaró meg egy régi babaruhám. Nem tudom hogy került oda,de elég félelmetes . veletek volt már ilyen? szerintetek mi volt ez?
2010. szept. 10. 17:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és a karnison olyan mintha valaki rákapaszkodott volna és így el van hajolva..
2010. szept. 10. 17:45
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagypapi? Betörő?
2010. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
skizofrén vagy? lehet h a másik éned kirakta, v egy rosszabb, egy gonosz törpe, hívd mulderéket
2010. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

6. érzék, nem hiszek neked bocs, de medve

háháháh

2010. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
bakker,ne higyj,de így volt:(
2010. szept. 10. 17:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Hozzánk idegen cicuskák jártak be, de lebuktak! Kikergettem aztán nem gyütt többet be. (földszint társasház). Tetőn is bemehetett, fáról.

De nem bizti nálunk ez volt.

2010. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
az történt, hogy kaptál egy beutalót a pszichológiára
2010. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
durva :D:D:D azért mondom mert egy ismerősömnél pont ilyen van most :D:D elmennek bezárják az ajtót és mire hazaérnek az ágynemű el van húzva pedig bevetik az ágyat meg stb :D:D
2010. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
nekem egyszer egy virág cserepestől leesett kb egy m magasról, amikor olvastam... a fura az, hogy, ugye csak a zajra figyeltem fel, és amire odanéztem, a virág már ÁLLT a földön... esett 1m-t de olyan volt mintha valaki finoman lehelyezte volna a földre....
2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
73%
Nekem apu szokott rendetlenséget csinálni a szobámba mikor csokit akar lopni.:) XD
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!