Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látta már az úgynevezett...

Ki látta már az úgynevezett Figyelőt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok, egymástól független beszámoló van erről a lényről, és 2 ismerősöm is látta már.

Ha láttátok, tudnátok mesélni róla, hogy milyen volt?


Normális válaszokat kérek, ha nem tudsz érdemben hozzászólni, menj tovább.



2022. febr. 8. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem láttam, de meggyőződésem hogy nem is létezik. Egy átverésről van szó, mint slenderman esetében
2022. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én láttam, a szembe házban lakik a vénasszony, mindenről tud, ha égve felejtem a villanyt valahol éjszaka másnap már megemlíti.
2022. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DeMoR válasza:
86%

Tételezzük fel, hogy létezik ez az amugy creepypasta, alapvetőleg a lényege, hogy aki meglátta az meghal. Szóval, nem láthatta még senki, aki még él. :D

Mint minden ilyen dolog, csak az emberi elme szüleménye. ^^

2022. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk léteznek Slenderman szerű entitások, én is és barátaim is látták a "Slendermant" és más ismerőseim is.
2022. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, tudnál mesélni róla?
2022. febr. 8. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én és anyum, még 80-as években, lehet a figyelőt láttuk. Akkor még az udvar végén volt a WC, falun éltünk. 10-12éves lehettem. Este 11.után anyu elkisért ki a WC re, hátra. Sötét volt, elemlámpát használtunk. Egyszer csak egy fehéres, két lábon álló ember szerű valamit láttunk. Nézett be az udvarra, kapaszkodott a keritésen. Amikor észrevett minket, négy lábon gyorsan eltünt onnan be a kukoricásba. Nem tudjuk mi volt az. Nagyon ijesztő volt. Fehéres, szűrke teste volt, emberszerű csontos feje. Csak pár pillanatig láttuk. Lehet, hogy éhes volt, és azért jött az udvarba, sok állatunk volt akkoriban, csirke, kacsa, stb. Az biztos, nem kutya vokt, nem ismert állat. Olyan ember állat keverék. Anyuval évekig emlegettük. Ő is nagyon megijedt akkor. Soha többé nem mentünk ki hátra éjszaka.
2022. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Olvastam egy nagyon hasonló beszámolót valahol, nem szabolcs megyei vagy?

Azt nem tudom, hogy ha ez a lény létezik, miért nem tudták még a létezését bizonyítani.

2022. febr. 8. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
De. Igen. Nyíregyháza mellett történt.
2022. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg azt is én írtam, mert ezt a történetet már le írtam ide nem is régen.
2022. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Utóbbi időkben a kis szürkés rémálmaim ezek váltották fel. Erős mellkasi nyomásra ébredtem. A figyelő képét láttam álmomban előtte.
2022. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!