Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellmekben? Vagy a...

Hisztek a szellmekben? Vagy a természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én igen!
2017. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
en mar eltem àt...33f
2017. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem létezik "természetfeletti" ez egy buta kitaláció. Ha észleled, akkor a természet része. Ha nem észleled, akkor mi a téma?
2017. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
en mar eltem àt...66f
2017. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
en mar eltem àt...666f
2017. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nem léteznek szellemek, sem természetfeletti dolgok. Ha léteznek szellemek (amik ugyebár emberi lelkek), akkor léteznek lelkek. Azaz valahova kerülünk a halál után, és nem semmisülünk meg, azaz létezik a mennyország és a pokol is (hiszen nincs 100 milliárd szellem a földön, mert kb. annyi ember halt már meg ezidáig). Ez esetben viszont jónak kell lenned, mert a pokolra kerülsz. Mivel nyilván nem hiszel Istenben, ezért nyilván te is érzed, hogy valójában nem hiszel a szellemekben sem.
2017. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem van es felek is estenkent :(
2017. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Hiszek bennük méghozzá:

Ezt úgy értem, hogy ezek nyilvánvalóan nem léteznek, DE! ha hiszel bennük - esetleg bekattantál -, akkor számodra létezni fognak. Innentől kezdve minden kis zaj, minden tárgy amire nem emlékszel, hogy áthelyezted volna szellemi tevékenységként fog megnyilvánulni az életedben. A sötétben minden árny egy szellem, egy arc egy akármi lesz számodra, ég velem is megesik, hogy a sötétben arcokat képzelek oda, amit aztán ha jól megnézek csak egy árnyék vagy egyáltalán semmi, csak a messzi üres falra ráképzeltem valamit, mert jó a fantáziám.

Szóval tanulságként: A szellemek (stb) 'léteznek' annak, aki elhiszi és/vagy csak szimplán fél, mindenbe bele tud magyarázni mindent. A hagyományos értelemben véve viszont ilyen marhaságok nincsenek, a jósok, a tv-s rontást levevők stb. mind átverések és csakis a te hitedből élnek meg.

2017. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Betelt ismét a poharam, a hozzászólások láttán!

Szellemek léteznek!

Azért mert valaki nem érzékeli őket, az nem azt jelenti, hogy nincs!

Azért mert nem New Yorkban élsz, attól ott még élnek emberek és telik a nap! :D

Az ember Test, Lélek, Szellem!

A szellem nem az ember lelke, hanem a jelenlegi életében megszerzett tapasztalás és tudás energia maradványa.

Ergo, egy energia szerkezetű test, ami a már elhunyt emberből származik.

A szellemnek megvan a maga helye, ahova át kell kelnie, de köszönhető a sok gyökérségnek és a sok efféle "nem léteznek szellemek" baromságnak, az emberek szellemei nem tudják, hova kell átkelniük, nem tudják mi vár rájuk a halál után, ezért ITT ragadnak!!!

Szóval, kedves furcsa népek, nem kéne tovább terjeszteni a materializmus eszméit, mert oda vezetnek, hogy halál után itt ragadhattok, de hajrá, tegyétek amit jónak láttok!


Minden a természet része, ezért nincs se felette se alatta semmi sem!

Az, amit természetfelettinek mondanak a hétköznapi emberek, az már a tudatlanságból eredő tudatlanság felsőfoka!

A világ nem csak annyi amennyit a szemeddel érzékelsz, ezáltal, jóval több annál!

Mindeniben megvan a képesség, hogy érzékeljen, de persze a fásult materiális tudással és tanításokkal, az nemigen fog menni!


Minden a valóságunk részét képezi, ha tetszik, ha nem!

Ebből következik az is, hogy minden létezik és nem létezik, de ez már egy messzire vezető téma lenne, amit nem fejtenék ki.


De, hogy válaszoljak is a kérdésedre, igen, bár nekem ez már nem hit kérdése, mert tudom, hogy léteznek.

Természetfeletti is van, de mivel a természet részét képezi, így ez a kérdés tárgytalan.

Ez kb olyan kérdés, mint a te hiszel a víz eróziós hatásában, tájformáló erejében?

Nos, csapj fel egy atlaszt! :D

2017. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne, ha azt mondanám, hogy nem úgy van, ahogy írtad.

Mi lenne, ha azt mondanám, hogy csak azért, mert valaki 'érzékelt' egy szellemet (vagy akármilyen természetfeletti (esetleg alatti) lényt), attól még az nem fog létezni?

Mernéd-e azt állítani, hogy ha elmennék hozzád, akkor énis ugyanúgy érzékelném a szellemeket stb., vagy akkor hirtelen pont nem látogatna meg semmi?

2017. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!