Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a lény? Nagyon...

Mi lehetett ez a lény? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Voltunk kint a haverokkal biciklizni. Mikor beesteledett mentünk haza. Mikor majdnem otthon voltam, meg kellett állnom hisz előttem állt egy (messziből lónak tűnt) lóféleség. Csak nagyobb volt mint egy ló meg pirosan izzó szemei voltak. Próbáltam megkerülni de mindig elém állt és morgott. Mikor sikerült megkerülni utánam futott, de mire hazaértem nem követett. Mi lehetett ez?

2022. márc. 19. 07:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Veccő nem kell. Az állatbántalmazás csúnya dolog.
2022. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szürkemarha
2022. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Demogorgon
2022. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
a zempléni kecskeembert láthattad, de lehet hogy a badacsonyi görényember volt az attól függ melyikhez laksz közelebb.
2022. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szia, ez helyileg hol történt?
2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Igen ez engem is érdekelne! Kérlek elmagyaráznátok mia az a lóú? Énis kezdek beparázni!!!
2022. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
a lóú az olyan idegen életforma mint mondjuk a gujmánok vagy a krixkraxiak akik segitettek az emberiségnek a reptoid invázió idején amikor is segítetttek megsemmisíteni a R.É.P.A-t. ( Reptoid És Plejád Alakulat) bolygómegsemmisitő inváziós csataűrcsillaghajót, ami belekerült a nullsíkba.
2022. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!