Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemnek van szaga?

Egy szellemnek van szaga?

Figyelt kérdés
Tom borzosztó hülyén hangzik de néha amikor este kimegyek pld wc-re akk mintha egy néni lakásában járkálnék.Tudjátok az a tipikus öreg szag. Létezik h egy néni szelleme kísért itt?
2010. szept. 15. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Égett,kén szaguk van.
2010. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
91%
szerintem süss valami finomat, kínáld meg vele a nénit, és kérd, hogy költözzön el. ha nem akar, fenyegesd meg, hogy rászabadítod Somát vagy Zámbó Jimmyt.
2010. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
marhák vagytok :D van szaguk... ez különbözteti meg őket attól hogy jók vagy rosszak, ha rossz szándékú akkor büdős,rothadó tetem szagot érezhetsz viszont ha jó szándékúval van gondod, akkor virág mondjuk ibolya illat vagy egyéb kellemes illatot érezhetsz :) ez a mamis, hát szerintem lehet hogy a falból jön, de nem tom :S
2010. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!