Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a természetfeletti...

Hiszel a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a természetalattiakban hiszek.
2010. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én a természeten hiszek, és az olyan lények létezésében, melyek bár természetesek, nem feltétlenül ismerjük vagy észleljük őket általában véve.
2010. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Általában azt szoktam mondani, hogy természetfeletti dolog nincs a természetben. De ahogyan te érted ezt a szót, úgy igen, vagyis hiszem, hogy vannak olyan intelligens lények, akik nem a miáltalunk hétköznapilag észlelt világ részei. Jobbára testetlenek, de meg tudnak nyilvánulni az anyagi világban is.
2010. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
max az ufokba XD
2010. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hm érdekes a megfogalmazás.:) Értem mire gondolsz,de szerintem nem kéne természetfelettinek nevezni őket. Hiszem hogy van néhány faj amit még nem fedeztünk fel. Én pl olyanokra gondolok mint a jeti.:D Mindenki fél tőle,van akik nem hisznek benne meg ilyesmik. De attól hogy még nem ismerjük miért ne létezne? Lehet hogy 100 év múlva már olyan természetes lesz mint pl a kutya.
2010. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja ,bocsi most csak részben válaszoltam.:D

Szóval ezekben hiszek. Amiket valóban természetfelettinek nevezünk,pl angyalok,szellemek,ufók.Ezekben teljesen hiszek.:)

2010. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Brian0 ***** válasza:
A természet a legmagasabb erő. Nincs ami elpusztítsa. Az ember se tudja elpusztítani, semmi. Ez a Föld, már túlélt meteorzáporokat, mágneses viharokat, kontinensvándorlásokat, és mi embeek azt hisszük ártani tudunk neki. Nem tudunk. Majd megun léeráz minket és meggyógyítja magát. Csak az van, ami bizonyított.
2010. szept. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

sztem ez h a természet elpusztíthatatlan kicsit fura megfogalmazás. igaz h túlélt a föld meteorzáporokat... de pl a dinoszauruszok (amennyiben e miatt pusztultak ki) nem :D

igaz utánna új élet kezdődött, szal a körforgás végüllis megmaradt. de idővel a föld és a naprendszer is megsemmisül illetve átalakul.

az h mi ártunk e a természetnek is sztem elég relatív. lehet h globális változást nem okoztunk (eddíg), de több állatfajt a kihalás szélére taszítottunk :)

csak h válaszoljak az eredeti kérdésre: természetfeletti lényegben nem hiszek (isten, angyal... :D), de biztos h van értelmes élet a földön kívül.

2010. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hiszek minden ilyenben pl:szellemek.UFO-k,démonok stb.
2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!