Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni egy incubustól?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete majdnem minden este erotikus töltetű álmom van olyan férfiakkal, akiket nappal nem kívánnék vagy soha nem is láttam. Reggel kimerülten ébredek mintha valami elszívta volna az energiám. Van párom, de a történtek óta vele nem kívánom az együttlétet és túl fáradt is lennék hozzá, mert hamar elnyom az álom. Utánanolvastam a neten és szerintem egy incubusszal van dolgom. Hogyan lehetne megszabadulni tőle?

2022. máj. 15. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is járhatna egy dögös succubus.
2022. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek keress fel egy papot vagy lelkészt aki felszenteli a házat ahol alszol.
2022. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az incubus succubussá tud alakulni és fordítva (tehát genderfluid). Azt a spermát, amit succubusként szerez egy pasitól incubusként egy ember nőbe fecskendezi és így megtermékenyíti azt.

Az incubusod valószínűleg succubusként azokat a férfiakat látogatja, akikről álmodsz és a spermájukkal akar megtermékenyíteni. Ha teherbe esel, akkor majd mindenképpen csináljatok apasági tesztet. Egyébként ha hagyod, hogy teherbe ejtsen, akkor utána békén fog hagyni szerintem. Viszont addig téged és a pasikat, akikről álmodsz is fogja sanyargatni. Csak engedd továbblépni és ess teherbe.

2022. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Ja, amúgy gondolom akkor is elűzöd, ha a párodtól leszel állapotos. Viszont akkor nem 100%, hogy ő az apa, mert az incubus is sikerrel járhat más pasik spermájával. Szóval jól kell időzíteni vagy addig nem alszol el, amíg terhes nem leszel. Te döntesz: zabigyerek vagy kialvatlanság. A játék indul.
2022. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Ez komoly? Hogyan tudna megtermékenyíteni, ha nincs teste? És milyen lenne a személyisége egy ilyen gyereknek?
2022. máj. 19. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Leírtam, hogy hogyan. Azzal a spermával, amit egy férfitól összeszed succubusként. Mivel egy normál, hétköznapi gyerek ezért pont ugyanolyan lesz, mint akármelyik random gyerek.
2022. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!