Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan állapítható meg, hogy...

Hogyan állapítható meg, hogy egy temetőben meghúzódnak-e vámpírok, draugok vagy más élőholtak?

Figyelt kérdés

Eddig azzal próbálkoztam, hogy mindenféle virágokat és növényeket, amik a sírok közt nőnek felszedek és elültetek a kertemben, hátha a növények illata errefelé vonzza őket. Sokan úgy ültetnek a sírra és a magokat elszórja a szél, ezért az út mellett, sírok közt is nő mindenféle virág, ezeket szoktam elhozni. De eddig nem jártam sikerrel vagy nem vettem észre.

Azt azért mondanám, hogy a házam ablakainál vannak kirakva pentagramok. Ezek elijeszthetik esetleg őket? Mert elvileg védelmező szimbólumok és nem tudom, lehet elijesztem ezeket a lényeket.



2022. jún. 13. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Őőőőő

Tehát az élőholtak a virágok illatára mennek? Szerinted ez hol állja meg a helyét?:D

Élőhalott legyek esetén ja, el tudom képzelni, de... a vámpírok és a többi jószág nem legyek, nem vonzák őket a virágok szníei és illata:D


A pentagramma meg hogy jön a képbe? Persze a millió értelmezése között biztos van amelyik védelmi funkciót lát el, de pont emiatt önmagában a csillag felrajzolása kevéske, ennyi erővel kommunistának vagy zsidónak is nézhetnek:D

2022. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként a kérdésed fjeléce arról szól, hogy hogy állapítható meg, hogy egy temetőben vannak-e élőholtak.

A leírás meg már arról szól, hogy hogyan próbálod a kertedbe csalogatni őket.


Ugye a kettő között nincs egyenes reláció, hiszen így sosem tudhatod meg, hogy azér tnem jönnek a kertedbe az élőholtak, mert eleve nincsenek a környező temetőben, vagy azért, mert rosszul csalogatod őket.


Szóval a megoldás mindenképp az, ha te magad lesed meg őket a temetőben.

A közvetett bizonyítékokat nem ajánlom, azokkal semmir enem mész. Szóval ha kiraksz valamit amivel elvileg az adott lény kapcsolatba szokott lépni és másnap látod, hogy valóban meg lett bolygatva... hát az még bármi is lehet, hisz a temetőkben gyakoriak az állatok is.

Úgyhogy én mindneképpen a lest ajánlom, lehetőleg valami jó minőségű fényképezőgéppel.

Polaroid fényképezőtgépet szokták még ajánlani, de igazából a vámpír nem látszik a tükörben, a többinek meg nem kell. A polaroid egyedül a szellemekhez jó, de te most nem arra vadászol.

2022. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
A temtők nagyon nagy százalékában ilyen lények nincsenek.
2022. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Tudja fene, de érdekelne, hogy mégis milyen növényeket szedegetsz...
2022. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
67%
Vagy nem olvasta az Ezüst Pisztolygolyók című könyvet, vagy nem elég figyelmesen olvasta.
2022. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Mik azok a draugok? O_o
2022. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Grimfox ***** válasza:
81%
Vagy a szörny a witcherből, vagy a draugr a skandináv folklórból, csak elírva. Ha egyik sem, akkor nekem sincs tippem.
2022. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Jaaaaa

Köszi Grim

2022. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Leginkább mezei szarkalábat szoktam. De bármit igazából, aminek temetős hangulata van. Már kialakítottam egy ilyen részleget, ahol csak a temetős növényeim élnek.

Egyébként a hatodik érzékem vagy valamilyen érzékem súgja, hogy van élőholt a temetőnkben, de ezzel még nem mentem biztosra az ügyben. Szoktam álmodni is róluk. Valaki írta itt álomfejtős kérdésemre, hogy lehet asztrálisan vetítem ki magam, ezért lehet amit látok, az talán tényleg megtörtént. Ezt sem tudhatom 100%-ra. Egyszer azt álmodtam, hogy egy macska van a lakásban és elfut, amikor ránézek. Majd pár nappal később tényleg volt egy macska a lakásban, átszakította a szúnyoghálót és bemászott az ablakon és hasonlóan játszódott le az egész, ugyanott. Csak mintha az egésznek a tükörképét láttam volna és álmomban a macska a falra volt tapadva, mint egy pók. Hasonló álmaim vannak néha az élőholtakról is. Csak ők nem a házamban vannak, hanem a föld alatt.

A meglesés pedig nem igazán opció, hiszen csak éjszaka jönnek elő, én pedig nem látok a sötétben. Félni nem félek tőlük, mert a halálomról már álmodtam és rákban halok meg, elvileg kórházban. Álmomban mindig csontsoványként látom magam, elsorvadva és a halott rokonaim vesznek körbe olyankor, akik nem élőholtak.

Nem olvasok könyveket, ahol természetfeletti lényeket bántanak vagy ábrázolják őket szörnyként, csak azért, mert mások, mint egy ember.

Az embertől nagyobb szörny nincs.

2022. jún. 13. 20:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A vámpírók élő ember vérét szívják az élőhalott zombik pedig a húsát is leeszik. Ki kell menni oda a temetőbe. Ha rádcuppan egy akkor tudni fogod
2022. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!