Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan állapítható meg, hogy...

Hogyan állapítható meg, hogy egy temetőben meghúzódnak-e vámpírok, draugok vagy más élőholtak?

Figyelt kérdés

Eddig azzal próbálkoztam, hogy mindenféle virágokat és növényeket, amik a sírok közt nőnek felszedek és elültetek a kertemben, hátha a növények illata errefelé vonzza őket. Sokan úgy ültetnek a sírra és a magokat elszórja a szél, ezért az út mellett, sírok közt is nő mindenféle virág, ezeket szoktam elhozni. De eddig nem jártam sikerrel vagy nem vettem észre.

Azt azért mondanám, hogy a házam ablakainál vannak kirakva pentagramok. Ezek elijeszthetik esetleg őket? Mert elvileg védelmező szimbólumok és nem tudom, lehet elijesztem ezeket a lényeket.



2022. jún. 13. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan állapítható meg? Menj be a temetőbe sötétedés után és nézd meg magad.
2022. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lények a leírások szerint élő embereket "esznek"....a temető az egyetlen hely, ahol semmi nekik való nincsen.....szóval ott a legkisebb esély ilyen lényekbe botlani.
2022. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akik azt írják, hogy sötétedés után nézzem meg, azok láttak valaha közelről temetőt? A temetőket sötétetedés előtt bezárják.
2022. jún. 16. 12:37
 14/20 Gombanyo12 ***** válasza:
Nagyon - nagyon rossz hírem van a számodra! Temetőben éjszaka nem láthatsz semmit, mert zárva vannak, és az őrök be sem engednek. Valamint vámpírokat és zombikat kizárólag filmvásznon láthatsz. Maximum panoptikumban viaszból. Mostanában már őrültek-házában sem.Felejtsd el!Ilyesmi nem fog meglátogatni. A túlvilágról megjelenők élő és éber ember szemének láthatatlanok és ennél jobb ízlésüek. Ha valami nem e-világit érzékelsz, azt csak a 3.szemeddel láthatod. Az viszont általában nem jelent jót. Ne akarj velük kapcsolatba kerülni. Át kell küldeni őket, a nyugalomba az örök fénybe. A szobádban meg csinálj vagy csináltass egy tértisztítást, hogy nyugodt álmaid és boldogabb életed legyen.
2022. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én pl voltam éjjel temetőbe meditálni közép-kínában , és egy darab zombidémonszellem sem evett meg 🤔

Persze azért nálunk akadhatnak, de nem reménykednék benne 🙂

2022. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14.

Köszi, bár szerintem nyugodt álmaim vannak. Én szeretem az álmaimat. Ma pl. egy tevepókról álmodtam. Le akartam csapni, mert féltem tőle, ugyanakkor nagyon rosszul éreztem magam, hogy agyon akarom csapni, mert nem tehet róla, hogy én félek tőle és a kisebb pókokat csak kiteszem a kertbe, de a mérete miatt őt nem merem megfogni. Igen, egy kicsit ijesztő volt, de szerintem tanultam is belőle. Most már ha nagyobb ízeltlábút látok, akkor felkészültebb az elmém és nem az ösztönöeimre fogok hallgatni, hanem legyőzve azokat befogom és kiviszem a lakásból biztonságosan. Szerintem minden álom hasznos, azok is, amik elsőre rémálomnak tűnnek.


15.

Mégis miért enne meg bárkit is egy zombi, egy démon vagy egy szellem? Nem teljesen értem, hogy ezt mire írtad.

2022. jún. 16. 14:01
 17/20 A kérdező kommentje:
*ösztöneimre
2022. jún. 16. 14:01
 18/20 anonim ***** válasza:
16# a tevepók egy másik világban értelmes aranyos lény, jaja, ne csapd le....ha ilyen van, jusson eszedbe hogy mindent le lehet kicsonyíteni az álmodba, és akkor akár egy medvét is sokkal egyszerűbb kitenni az erdőbe.
2022. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sajna még nem tudtam átméretezni semmit sem. De köszi a tanácsot, ha tudatomnál leszek, akkor kipróbálom.
2022. jún. 16. 14:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kell, hogy sikerüljön, onnantól tiéd a képesség
2022. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!