Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallom, hogy valaki járkál a...

Hallom, hogy valaki járkál a lépcsőn, de mikor odanezek senki sincs ott, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most költöztünk a szüleimmel kicsit kinnebb budapestről, 20-30 kmre, eddig semmi rosszat se tapasztaltam a két hét alatt a házban, most viszont egyedül voltam fent, és anyumék lent alszanak, hallottam, hogy valaki lépked a lépcsőn, fából van, így könnyen lehet hallani, ha valaki épp jön fel, és eléggé befostam, mivel amikor odamentem egyből megnéztem, hogy ki akar feljönni ilyen későn, és senki se volt az és a hang is egyből eltűnt, szüleim pedig alszanak, tudtok mondani valami magyarázatot erre? nem kell egyből az árnyoldalát nézni, lehet valami fizikai oka ennek? rendesen lépéseket hallottam, eléggé bevagyok fosva 19/L

2022. júl. 12. 01:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Csak a szellemek játszanak,nem kell betojni.
2022. júl. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
De azért szólni lehet nekik,hogy téged zavar,és hogy menjenek máshova.Ennyit tehetsz.
2022. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Millió oka lehet, este például azért, mert a nappali és éjszakai hőkülönbség miatti hőtágulástól recseg a lépcső.
2022. júl. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy recseg mintha lepkedne valaki rajta? ilyen sokat?
2022. júl. 12. 05:18
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ilyen sokat.
2022. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez a szar a tömörfa bútorokban és épületelemekben. Az előző által leírtak miatt folyamatos "élnek" és amikor a nyári meleg után jön az éjszakai lehűlés, recsegnek-ropognak. Télen ugyanez lesz, mert éjjelre leveszitek a fűtést és a ropogás folytatódik. Ha egyébként teljes a csend a házban akkor még rá is pörögsz az egészre. Én is laktam egyedül csupa tömörfa bútoros lakásban, nagyon szar tud lenni. Használj füldugót és megoldódik.
2022. júl. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem járkál, hanem a hőtágulás miatt recseg.


Nálunk a lépcső mellett a beépített szekrény is csinálja; akkorákat tud roppanni, hogy majd' szívrohamot kapok.

2022. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez para, libabőrös is lettem. :D Okot nem tudok, de van egy ilyen horrorfilm is, ha szeretnél mégjobban parázni. :D Nem jut eszembe a címe, de ha megnéznéd, megkeresem.
2022. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Én megnézném azt a filmet ;)

2022. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az érdekes, hogy mikor odaértél elhallgatott.

Nálam az szokott lenni, hogy felébredek és van valami hang, pl szokatlanul nyikorog a bútor, recseg valami, zörögbek a papirok az asztalon, de amint felébredtem, azonnal minden bekussol. Bár itt tuti van valami para szarság, hiába csak egy társasházi lakás. Igazi szellemtanya sajnos.

2022. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!