Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallom, hogy valaki járkál a...

Hallom, hogy valaki járkál a lépcsőn, de mikor odanezek senki sincs ott, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most költöztünk a szüleimmel kicsit kinnebb budapestről, 20-30 kmre, eddig semmi rosszat se tapasztaltam a két hét alatt a házban, most viszont egyedül voltam fent, és anyumék lent alszanak, hallottam, hogy valaki lépked a lépcsőn, fából van, így könnyen lehet hallani, ha valaki épp jön fel, és eléggé befostam, mivel amikor odamentem egyből megnéztem, hogy ki akar feljönni ilyen későn, és senki se volt az és a hang is egyből eltűnt, szüleim pedig alszanak, tudtok mondani valami magyarázatot erre? nem kell egyből az árnyoldalát nézni, lehet valami fizikai oka ennek? rendesen lépéseket hallottam, eléggé bevagyok fosva 19/L

2022. júl. 12. 01:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 Megtaláltam, The evil next door a címe:


[link]

2022. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Delirium tremens.
2022. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!