Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberi lény az elképzelhető...

Az emberi lény az elképzelhető,hogy nem olyan mint a földi ember? Hanem tisztaérzésű negatív mentes 5 méteres tiszta lény és valahogy fogságbakerultunk itt a földön?

Figyelt kérdés

#vallásember
2022. aug. 26. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
nekem meggyőződésem hogy az ember az nem is így néz ki nem is ekkora és nincsnek is negatív érzései.utaztam az előző életembe és mintha ilyen lény lettem volna.nektek nem vot hasonlo gondolatotok?
2022. aug. 26. 20:01
 2/7 Grimfox ***** válasza:
17%
Többször is utaztam, és utaztattam, de semmi hasonlót nem láttam, sem akiket utaztattam. Sajnos az embert pont az teszi emberré, hogy a negatív, és pozitív érzések is jelen vannak benne, de valamiért jellemzően a negatív van némileg túlsúlyban. Nem igazán fogságba kerülve születünk a földre. A korábbi életeink karmája határozza meg, hol, és mikor születünk meg. Egy olyan tiszta lény, mint amiről írsz, nem születne emberi testbe, nincs olyan karmája, ami ezt szükségessé tenné. Valami nagyon súlyos, természetével ellentétes dolgot kellene tennie egy ilyen lénynek, hogy emberi karmát halmozzon fel. Több életen keresztül.
2022. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ne zsibbasz légyszives az előző életekkel mert nem hiszek benne,nincs előző élet és még ha az én felvetésem téves is és nem oriás emberek voltunk és leszunk halálunk után hanem tiszta szellemi lények a mennyországban akkor sem tudom elfogadnia reinkarnácios elméletet.Mert az agy bármire képes én ugy vagyok vele h meghalunk de valami még a földön marad lehet h az emlékek és amikot te "utaztatsz akkor egy másik hallot ember emlékeit vonzod be az agyába és annak a börébe képzeli magát
2022. aug. 26. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember= test+lélek+szellem. Ha valamelyik hiányzik ebből a képletből az már nem ember. Ennyi.
2022. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
75%
Azt írtad, hogy utaztál az előző életedbe. Ez elég erősen feltételezi, hogy volt előző életed. De akkor csak simán hagyd figyelmen kívül az egészet.
2022. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy picit ez annyiból "zavarosban" hogy a most emberként a bolygón élők lelkek a legkülönbözőbb világokból és szintekről származnak.

Legalább 10+ helyről vannak itt nagyobb lélelkcsoportok, több százmillió leszületett vándor a 4., 5., 6. denzitásokból, pár milliárdan "csak" emberi lelkek, stb.

Nincs is értelem, és nem is tudnám kifejteni a származások sokféleségét.

Amit Grimfox mond az is helyes, és ha Te egy hatalmas, fényből álló testetlen tudatnak a részeként emlékeztél magadra, az is helyes.

Nem érdemes egymás tapasztalatait támadni, mert elképesztően eltérőek lehetnek a valós visszaemlékezések.

A tudatalattival érdemes egyre jobban kiépíteni a csatornát, hogy átjuthassunk a fátylon, amire elképesztően sok módszer létezik.

2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásokért, prediktív 🙄
2022. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!