Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki látott már szellemet...

Aki látott már szellemet leírná az élményt?

Figyelt kérdés

Szellemes sztorikra vagyok kiváncsi, olyanokra, hogy Te vagy valaki találkozott velük stb.

Vagy valami természetfeletti dologra.


2010. szept. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Többször találkoztam idegen lényekkel és egyszer szellemmel is, teljesen őszinte vagyok:


Az idegen lényekkel való találkozásaim:


1., 1995-96 körüli találkozás:


Egy őszi estén , amikor bementem a szobámba, egy kb. 1 méter átmérőjű, kb. 120 cm magasságban egyhelyben lebegő fénygömb jelent meg. Halk, búgó hangot adott ki. Fehéren világított. Hirtelen "elment" az áram. A következő emlékem az volt, hogy a földön fekszem. A fénygömb már nem volt ott, de a helyén egy kör alakú perzselődés volt látható.


2., 2003-as találkozás:


2003 július közepe környékén egy este nem tudtam elaludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hajnali 2 óra körül egy kb. 2 méter magas, nagy fejű és nagy, fekete szemű lényt vettem észre tőlem kb. 4-5 méterre. Először azt hittem, hogy képzelődöm, de nem sokkal később elindult felém. Ekkor vettem észre, hogy három nagyon hosszú és vékony ujja van egy kézfején. Félelmemben bebújtam a takaró alá és Istenhez könyörögtem. Miután kibújtam alóla, még mindig ott volt, egy méterre az ágyamtól. Csak nézett, nem mondott semmit. Ezután hirtelen eltűnt.


A lény így nézett ki:


[link]



3., 2004-es találkozás:


Egyszer 2004 nyarán, kb. reggel 4:30 körül arra ébredtem, hogy a szoba másik végén egy ilyen lény áll:


[link]


Sajnos nem tudok valami jól rajzolni, de szinte teljesen így nézett ki. Az alsó testét nem figyeltem meg, mert a fejét és a felső testét néztem. Elég szomorúnak tűnt...

Kb. 175 cm magas volt és sötétbarna, fénylő bőrű. Félelmemben az előző "találkozáshoz" hasonlóan bebújtam a takaró alá. Kb. 3-4 percig remegtem alatta, majd miután kibújtam alóla, már nem volt ott.


4., szintén 2004-es találkozás:


Az előző találkozáshoz nagyon hasonlóan, szintén egy nyári reggelen,kb. 5-6 óra között arra ébredtem, hogy a szoba túlsó végén egy kb. 120 cm magas, nagyfejű, nagy, fekete szemű, szürkés-zöldes bőrű lény áll. Így nézett ki:


[link]


Majdnem ugyanúgy reagáltam rá, mint az előző esetnél.


Ezek voltak az eddigi találkozásaim.

Teljesen őszinte vagyok, nem találtam ki.


A negyedik "találkozásnak" van egy másik szemtanúja is.

(A másik szemtanú a testvérem. Gyorsan odahívtam.)


Szellemmel való találkozásom:


14 évvel ezelőtt, 3 éves koromban történt: Édesanyámmal sétáltam és az utca túlsó oldalán lévő egyik házzal szemben észrevettem egy kb. 40 év körüli férfit, aki sepregette a járdát, de közben sírt és kiabált. Meglepően gyorsan mozgott. Hirtelen félelem és szomorúság töltött el. Mutattam az anyukámnak, hogy ott egy "síró-rívó bácsi", de ő nem látta. Alacsony növésű, fekete hajú és bajszos volt. Ha jól emlékszem, kék farmernadrágot és kék-fehér csíkos pólót viselt.

Nem sokkal később részletesen elmondtam a szüleimnek, hogy hogy nézett ki.

Kiderült, hogy abban a házban-,ami előtt láttam a furcsán viselkedő embert(szerintem valószínűleg szellemet)-korábban lakott egy, a személyleírásommal teljesen megegyező férfi, aki autóbalesetben halt meg nem sokkal az eset előtt. Voltak gyermekei.

2010. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%
Nem olvasol te túl sok sci-fit? És három évesen részletes leírást adtál? Te valami szuper gyerek lehetsz...
2010. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvasok túl sok sci-fit, és ez az egyik legrégebbi emlékem, amire jól emlékszem.
2010. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát ilyen sztorival nem szolgálhatok, de többször valósítottunk meg sikeres szellemidézéseket a testvéremmel és néhány ismerőssel.
2010. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

egyszer ált kint egy az ablakom elött ,nem nagyon volt látható ,inkább csak a körvonala.

halálosan kirázott a hideg ,izzadtam ,féltem.

átmentem apámhoz szólni és mutattam ,hogy né ott van ,de ő nem látta csak én :S

aztán felkapcsolta a lámpát ,ésugye az üveg hatása miadt nem lehetett kilátni ,csak bent volt fény és mikor lekapcsolta már nem volt ott :S

visszafeküdtem és megint odakerült.

oszt úgy kellet elaludjak :S


és egyszer mentem ki a szobából és egy tükröződő fémtárgy volt a szekrényben magam elött és mikor mentem ki akkor belenéztem és magamat láttam mögöttem :S

hátranéztem és nem volt ott senki ,visszanéztem a fémre ,még mindig ott ált és megint visszanéztem nem volt ott ,megint a fémre és eltünt.

2010. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
67%
engem egy féléven keresztül gyötörtek szellemes álmok.. mindig halotakkal beszélgettem álmomban... meg sok embernek láttam a halálát... emlkékszem egyszer nem bírtam aludni és a szobámba láttam egy fehérködszerű valamit...de csak állt.. hát teljesen ledermedtem...
2010. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%

Az elsőnek:

Az 1-es számú sztoridhoz annyit,hogy gömbvillámnak hívják....

2010. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Azokhoz a kommentekhez ahol a gyerek látott szellemet a szülő nem: ez úgy működik mint az auralátás 5-6 év alatti gyerekek látják, így ha egy bűnös ember egy 2 éves gyerek közelében van,(mármint a gyerek) nem érzi jól magát.

Az én sztorim: Dédimamám és Dédipapám tavaj (2009) tavasszal haltak meg 1 HÉT KÜLÖNBSÉGGEL és Dédipapám a halála előtt azt beszélte, hogy ha meghal visszajön a Dédimamámért(így is lett). Miután meghaltak, a szobaajtójuk ok nélkül azt a jellegzetes zajt hallatta mint amikor szegény Dédimék nyitották, csukták, csoszogást lehetett hallani a folyosón, a szobában, a szekrény is nyikorgott és a legfurcsább az volt, hogy amikor a mamám (ő még él) takarított a Dédiék szobájában egy három darabos pezsgőspohárszett darabonként összetört úgy, hogy a mama kezéből kiesett.

2010. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%
Beneteket küldelek a pszichiáterhez, de ha ezeket az emeletes marhaságokat olvasom akkor megyek veletek XDXD
2010. okt. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsónak üzenném vvannak kikurt paranormális események ugyhogy kussolj!!!
2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!