Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mások is hisznek a szellemekbe...

Mások is hisznek a szellemekbe ? Volt velük tapasztalatotok esetleg halottak napján vagy máskor?

Figyelt kérdés

Kiskoromba történt hogy láttam egy nénit a fotelba de nem volt ott senki ezt anya mesélte meg hallották akkoriban hogy pattogott a labda este stb

A másik az 14 éves koromban történt mamáéknál mikor elmentem WC-re hallottam hogy a lépcsőn jön le valaki de kinéztem és semmi aztán mikor ki jöttem láttam h egy láb elmegy elöttem azt hittem tesóm de ő fent aludt úgy h nagyon megijedtem utána hallottam hogy a kakasok kukorékolnak azóta is félek este a sötétbe pedig már 20 éves vagyok


2022. nov. 2. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha vannak is nincs dolgunk velük.
2022. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze, a labdázó néni szellem...


Mégis hogyan kellene elképzelni? Csak induljunk ki abból, hogy tudjuk, hogyan működik a fény: mégis hogyan lehetne látható egy szellem?

Meg amikor nyilvánvaló, hogy az elme nem független a testtől, hogyan maradhat fenn az szelleme egy halottnak?

2022. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azokat az embereket bírom, akik még a saját szemüknek sem hisznek. Nem tudom, mi játszódhat le abban a kongó 2 bites fejükben.
2022. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És egy 3D-s orkgyilkolást nem hisz el senki a moziba, de egy pixeles képet, ami egy horrorsorozatba volt azt igen, ez is érdekes.
2022. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:

Én nem hiszem, hanem tudom, hogy a halál után a lélek elhagyja a testet, és azok, akik hirtelen távoztak, nem fogadják el, vagy nem jöttek rá, hogy a testük meghalt, itt maradtak a föld és a másvilág között.

Régebben is hallottam őket, néha láttam is, aztán miután Édesapám elment, megsimogatta anyukámat és engem. Egyszerre éreztük, éppen az erkélyen álltunk.

Eddig akárhol éltem, mindenütt ott voltak, többnyire hallom őket, illetve tapasztalom, ha valaki mérges, mert dobálja a tárgyakat. Múltkor a polc legtetejéről estek le a dolgok, az egész dögnehéz polc elmozdult, mert a többi tárgy is a szélére került. A macskám és a kutyám látja őket,az egyik ugat, a másik meg nézi és követi a szemével.


Egyszer itt volt valaki, én nem láttam semmit, de a kutyám nézett egy pontra és csóválta a farkát. Aztán kiment a szobából, de úgy, hogy közben felfelé nézett farkcsóválva. Lassan követtem, és végigment az összes szobán így, valakit kísérve. Aztán bejött a szobámba és lefeküdt. Olyan is volt, hogy nézett a fejem fölé, amikor itt ültem a székben, és nem mert bejönni. Állt az ajtóban és hiába hívtam, ő csak nézett a fejem fölé és látszott rajta, hogy fél. Jó 20 perc múlva mert csak bejönni.

Miután Édesanyám elhunyt, a lányommal sétáltunk lent és sírva mondtam, hogy én is meg akarok halni. Erre hirtelen egy hatalmas orkán támadt a semmiből és elkezdett nagyon hangosan csilingelni egy utcai elektromos roller.

Nem jött senki, nem volt ott senki. Sajnos abban az időszakban nagyon kivoltam, nagyon sokáig semmit nem érzékeltem, csak akkor, ha valaki velem volt és ő is tapasztalta, amit én. Az az érdekes, hogy a volt férjem és több barátom is látja, hallja őket tőlem különállóan, pedig nem beszéltünk össze.

Még mesélhetnék ezekről nagyon sokat, ráadásul fotóm is van egy szellembuliról, amit egy plázában rendeztek éjfél után. Csak az új kamerámat próbálgattam kutyaséta közben, hogy milyen képet csinál éjszaka. Senki nem volt az épületben, tök üres volt az egész, de a fotón mégis jó sokan vannak.

2022. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!