Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez succubus lehetett? Miért...

Ez succubus lehetett? Miért éreztem eddig fizikai behatást a fenekemen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Szóval gyakran volt szexuális tartalmú álmom. Ami mindig is valahogy fura, kellemetlen volt. Éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel. Szabadulni akarok belőle, kissé félelmetesnek mondható. Minden alkalommal arra ébredtem, hogy össze van szorítva a s.gglyukam, és mintha valamit felakarnának nyomni. Bocsánat, hogy ennyire konkrétan leírtam.

Biztosan azt fogjátok gondolni, viccelek, trollkodok, mert eléggé hihetetlenül hangzik. Még úgy is, hogy pontosan ez történt velem.

Ilyen nincs, ez annyira abszurd, nem lehet, hogy csak az agyam kreálta? Vagy mégis lehetséges ilyen?


2022. nov. 3. 22:05
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
87%
Szerintem a prosztatád miatt van. Nincs megnagyobbodva?
2022. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.: Nem tudom, 27 éves vagyok. Egyébként év elején voltak gyakoriak ezek az álmaim. Szerintem már vagy legalább fél éve nem volt ilyen álmom, de inkább 8-10 hónapja. Ne kérdezzétek, hogy miért nem akkor írtam ki :D

Fogalmam sincs, kellemetlennek éreztem, és most már nem is igazán tudom felidézni azokat az álmokat.

2022. nov. 3. 22:17
 3/12 Grimfox ***** válasza:
100%
A succubus elvileg női démon, ezért ha létezne, nem lenne képes ilyen hatást kifejteni rád álmodban. És nem lenne kellemetlen. A succubust az erotikus álmok megtestesüléseként, és okozójaként képzelték el. Igazából az éjszakai magömlést magyarázták ezzel. Az 1. válaszoló jár szerintem jó nyomon, és fiziológiai oka lehet.
2022. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.: Érdemes foglalkoznom ezzel, ha már egy jó ideje nem volt?
2022. nov. 3. 22:19
 5/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, ha újra előjönne, vagy más aggasztó dolgot tapasztalnál.
2022. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%

2. Valószínűleg volt egy kis gyulladás vagy valami miatti érzékenység és az okozhatta, hogy mivel ugye az erotikus álmok során aktiválódik a prosztata, kellemetlen érzést okozott.

Ha csak a spirituális részét nézzük, akkor meg jól mondja Grimfox, a succubus nőstény, az nem a segglukadra menne rá.

2022. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ha csak a spirituális részét nézzük, akkor meg jól mondja Grimfox, a succubus nőstény, az nem a segglukadra menne rá."


Közben verte is... Uhhhh. Megint bocsánat, de így történt. Mindenesetre köszönöm szépen, hogy komolyan válaszoltatok rá, és nem hittétek troll kérdésnek!

2022. nov. 3. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, nem vesztesz vele semmit, ha elmész a körzeti orvosodhoz, és kérsz urológiai kivizsgálásra beutalót, ha nincs ilyen fajta probléma, legalább biztosra tudni fogod, ha van, akkor pedig jobb időben kezeltetni
2022. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet esetleg, hogy akkoriban ért valami kellemetlen szexuális tapasztalat? Nem feltétlen fizikailag. Lehetett az film, valamilyen történet is,valami ami negatív irányban felkavart?

Talán azért nem àlmodod már, mert feldolgoztad.

2022. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Nem lehet esetleg, hogy akkoriban ért valami kellemetlen szexuális tapasztalat?"


Amint elolvastam, eszembe jutott egy b.zi, akivel a pláza wc-ben találkoztam. Rejszolt a zárt ajtók mögött, amit audiálisan is a tudtomra adott, majd amikor mentem kezet mosni, kinyitotta az ajtót és engem bámulva folytatta a műveletét. Elég rendesen elküldtem melegebb éghajlatra, de hagyhatott nyomot bennem.

Jó is hogy írtad, nagyon jó tipp, köszönöm szépen!


8.: Tudnál segíteni abban, hogy mit mondjak az orvosnak? Egy kis faluban lakom, és a helyi asszisztens nő eléggé pletykás...

2022. nov. 4. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!