Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez succubus lehetett? Miért...

Ez succubus lehetett? Miért éreztem eddig fizikai behatást a fenekemen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Szóval gyakran volt szexuális tartalmú álmom. Ami mindig is valahogy fura, kellemetlen volt. Éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel. Szabadulni akarok belőle, kissé félelmetesnek mondható. Minden alkalommal arra ébredtem, hogy össze van szorítva a s.gglyukam, és mintha valamit felakarnának nyomni. Bocsánat, hogy ennyire konkrétan leírtam.

Biztosan azt fogjátok gondolni, viccelek, trollkodok, mert eléggé hihetetlenül hangzik. Még úgy is, hogy pontosan ez történt velem.

Ilyen nincs, ez annyira abszurd, nem lehet, hogy csak az agyam kreálta? Vagy mégis lehetséges ilyen?


2022. nov. 3. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha csak pár hónapja voltak ilyen álmaid, akkor biztos, hogy a mosdós eset kavarhatott fel tudat alatt. Viszont ha mindig is ilyen jellegűek voltak ezek az álmok, akkor elgondolkoztató az is, nem e ért gyermekkorodban ilyen irànyú molesztàlàs, bántalmazás.

A succubus, incubus, tapasztalatom szerint bonyolultabb élmény és egyik tipikus "tünete" hogy utána nagyon fáradtnak érzed magad, mintha kiszívtàk volna minden erőd.

2022. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A medve disznó ember közelségét érezted.
2022. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!