Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak olyan természetfeletti...

Vannak olyan természetfeletti lények vagy földönkívüliek vagy mások, akik segítenek az emberiségnek? Amennyiben igen, kik ők?

Figyelt kérdés
Csoportokra, fajokra is kíváncsi vagyok és jöhetnek konkrét nevek is.

2022. nov. 9. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Én vagyok, csak nem hisznek nekem.
2022. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te hogyan tudsz segíteni az emberiségnek?
2022. nov. 9. 11:30
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha abban hiszel, hogy a földönkívüliek majd segíteni fognak az emberiségnek, ennyi erővel abban is hihetsz, hogy majd eljön a mahdi. Nem fognak segíteni rajtunk a földönkívüliek, ha léteznek, ők nem olyannak látnak mindenkit, mint ahogy mi látjuk a civizálatlan bennszülötteket, hanem hangyákként tekintenek ránk.
2022. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Az "emberiségnek" nem lehet segíteni.

Az emberiséghez tartozunk mi is és az amazonasi, fehér embert (feketét is és sárgát is) ritkán látott benszülött űgyszintén.

Egyes embereken, baráti/vallási/politikai csoporton, lehet segíteni, ám a másik csoport ezt nehezményezné, gyűlölet szítása, háborús ok lenne a segítségből.

.

Hogyan gondolod a segítséget?

2022. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4. Ez a kérdés az egész emberiségre vonatkozott. Tegnap olvastam itt a gyékán egy kérdést és a hozzászólásokat, de azt már ne kérdezd, hogy melyik volt.

Az a tegnap olvasott kérdés indított eme fenti kérdésre.


Olyasmire gondolok, amivel kollektíven az egész bolygó összes emberének segítenének.


Például, ha előre láthatná egy földönkívüli faj, hogy pl jönne valamilyen természeti katasztrófa, akkor megakadályozhatják azt, ha módjukban áll? Vagy tilos beavatkozniuk?


(Egyes egyénre lebontva is érdekelne, de az egy másik kérdés lenne.)

2022. nov. 9. 13:44
 6/16 D-Mano ***** válasza:
39%

Már régóta itt vannak és segítenek. Biztosan vannak mások is, de leginkább a Líra csillagrendszerből származóakat szokták említeni. Ők egy világosszürke földönkívüli civilizáció.


Úgy segítenek a "jó" földönkívüliek, hogy:

-a Földet, emberiséget érő bizonyos sötét mágikus hatásokat tompítanak

-lélekgyógyítást, ötlet, és gondolat elhelyezést végeznek bizonyos embereken asztrális szinten

-emberi testbe leszületnek (ezzel mondjuk a képességeik nagy részét elveszítik, kb. olyan ez nekik, mint egy embernek féregtestbe születni, de ők ezt vállalják értünk), és úgy tevékenykednek.


Ha nem lennének itt és nem segítenének, már régen sokkal rosszabb helyzetben lenne az emberiség.


Most azon munkálkodnak, hogy elkerüljük az utolsó világháborút, ami az emberiség és a Föld-i élővilág nagy részét is kipusztítaná. De, ha ez nem megy, akkor az fény erők oldalát támogatják majd az utolsó világháborúban, hogy ha nagy pusztulás mellett is, de legyen remény az emberiség és a Föld túlélésére.

2022. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm! És fel lehet velük venni a kapcsolatot? Ha igen, hogyan?
2022. nov. 9. 17:50
 8/16 D-Mano ***** válasza:
Nem lehet. Vagy ők keresnek téged vagy nincs értelme külön kommunikálnod velük.
2022. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó. És téged már megkerestek?
2022. nov. 9. 18:08
 10/16 D-Mano ***** válasza:
30%
Mondhatni igen. De nem lettem sem "kiválasztott szupercsillagharcos" tőle, sem jobb életem nem lett, sőt, sokkal inkább nehezebb. Mondhatni túl nagy falatot kaptam feladatként.
2022. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!