Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az Ouija táblától lehettek...

Az Ouija táblától lehettek rosszul?

Figyelt kérdés

Egy kolumbiai iskolában 11 gyerek esett össze egy Ouija táblával tartott szeánsz után. A gyerekek sugárban hánytak és izomgörcs tört rájuk. Az igazgató egyáltalán nem zárja ki, hogy a tábla okozta a rosszulléteket, sőt. Mit gondoltok?

[link]



2022. nov. 12. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Olvass angol cikkeket erről, és rájösz mi volt az igazi ok
2022. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előtted járok, angolul olvastam először, de ide magyar cikket linkeltem be, mert nem mindenki tud angolul. De az angol cikkekben sincs ennél sokkal több írva, pár helyen ki van egészítve, hogy a gyerekek ugyanabból az üvegből ittak (ez a magyar cikkben is benne van), de nem találtak tudatmódosítót a vérükben. Emellett még ételmérgezésre gyanakodnak, de azt sem tudják bizonyítani.
2022. nov. 12. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:

"Emellett még ételmérgezésre gyanakodnak, de azt sem tudják bizonyítani."


Nem tudták? Akkor kizárt, maradtak a szellemek.

Amúgy a táblától rosszulétet bizonyította veleki?

2022. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A gyerekeknek nem adnák szellemidéző táblát. Túl nagy a hitük ahoz, hogy biztonságosan használhassák. Nyilván áthívtak valamit akarva-akaratlanúl odaátról. A síkunkba belépő entitások színe-javát gyerekek hívták be a világunkba. Ezek a kölykök pedig valami éheset engedtek át, ami őket használta táplálékforrásnak. Nem is csoda, hogy mind elhányták magukat az élménytől. Emberek! Ne adjatok szellemidéző táblát gyerekek kezébe, mart már így is nagy az entitásforgalom a világban. Kiba.szott szellemmigránsok. Majd szerintetek nekem lesz időm arra, hogy egyesével visszatuszakoljam őket? Meg a nagy büdös ló.fszt! Befejeztem. Oldjátok meg magatok, amit idehívtatok. Bőven elég nekem a saját démonaimmal tusakoidni, nem még hülyegyerekek entitásaival is én follalkozzak. Felmondok! B.sszátok meg! M.o. védtelen maradt az entitásokkal szemben, de nem érdekel. Nekem is megjár a szabi. Amúgy sem fizetett ezért senki sem nekem. Csak 286 entitást ártalmatlanítottam az elmúlt két évben. Legalább a megyém biztonságban van a túlvilági veszedelmektől. Nincs már rá kapacitásom, a hírhedt magyar kóklerek meg semmihez sem értenek, csak a pénzek kicsalásától mástól. Aki pénzért űzi el a gonoszt, az maga is gonosz. Ennyi. Fulladjatok bele a szellemeitekbe és a démonaitokba.
2022. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inkább arra az üvegre gyanakszom amiből ittak a gyerekek elsősorban. Őszintén kétlem hogy az Ouija tábla okozta volna.

Önmagában teljesen veszélytelen, ez csak egy eszköz. Ennyi erővel a Tarot pakli is az emberek életére törhetne, de egy kártyapakli nincs annyira túlmisztifikálva mint egy Ouija tábla, pedig mindkettő felhasználható hasonló funkciókra.

Ha találsz is valami negatív entitást véletlen akkor megszakítod a beszélgetést, és nem gondolsz rá többet. Másik alkalommal meg újra lehet próbálni a táblát.

2022. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
A quija tábla nyersen fogyasztása gyomorpanaszokat okozhat.
2022. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!