Mi/ki lehetett?

Figyelt kérdés

Ma arra lettem figyelmes hogy a telefonom szinte "lerepül" az asztalról.Biztos véletlen meglöktem-mondtam magamban,de mikor másodszor is,még erőteljesebben lerepült,tudtam hogy ez bizony nem én voltam.

Kezdek félni,furcsa dolgok történnek körülöttem..Értelmes válaszokat kérek,előre is köszönöm!♥️



2022. dec. 10. 18:03
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
A többi furcsa dologról is kellene írnod pár sort, legalább összefoglalóként, mert ez így még kevés, hogy hihető választ kapj.
2022. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tegyél mást oda és a telefont tedd máshova és várj.
2022. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pl. múltkor random elindult egy videó a youtubeon,meg nagyon hideg van a szobában,és olvastam hogy ez is egy jel lehet a szellemeket..
2022. dec. 10. 22:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Szellemeket*
2022. dec. 10. 22:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahhjjj..SZELLEMEKRE
2022. dec. 10. 22:20
 6/14 Grimfox ***** válasza:

Az autocorrect az ellenséged.

A kísértetek nem igazán képesek közvetlenül hatni a fizikai világra, mivel nincs semmi fizikai részük. Nem is elég erősek hozzá, hiszen csak foszlányai egy valaha volt ember szellemének. A tárgymozgásos esetek általában élő emberektől erednek. Főképp ha a fókuszpontban lévő ember egy stresszes gyerek, tinédzser, vagy fiatal felnőtt.

Az általad leírtakból még egyik lehetőség sem következik. Egyelőre ne foglalkozz a témával, éld a hétköznapjaidat, és ha valami furcsa történne, jegyezd le. Ha elég összegyűlik, az alapján már egy jobban kifejtett kérdést is ki tudsz írni, és pontosabb válaszokat kaphatsz.

2022. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!♥️
2022. dec. 12. 20:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Halt meg valakid, vagy ahol laksz ott a közvetlen közelben valaki, esetleg korábbi lakója annak a lakásnak/háznak, ahol most laksz?
2022. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint ott a lakásban/házban halt meg az előző lakó (már ha volt előző lakó)?
2022. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt előző lakó és halálesetről sem tudok
2022. dec. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!