Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik ténylegesen szellemeket...

Akik ténylegesen szellemeket látnak, azok elmebetegek lehetnek?

Figyelt kérdés
A többség miért nem lát vagy hall furcsa jelenségeket?

2023. ápr. 7. 12:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Én láttam már "szellemet", sötét szobában fényes emberszerű alak, tökéletesen látható volt. Senki sem hitt nekem. Aztán 10 év múlva látta valaki ugyanazt, ugyanott, vele még beszélgetett is illetve hozzáért, neki sem hitt senki, rajtam kívül.
2023. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
Ezek nagy része kitalált történet. Miért van az, hogy sokan meg soha nem látnak semmi ilyesmit?!... Mert az emberek jelentős része nem tapasztal ilyet, különben tele lenne a média ezekkel a történetekkel.
2023. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hogy nézett ki amit láttál?

2023. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az elmebeteg, aki azt hiszi, csak az létezik, amit ő lát. Mindenki más tapasztalata hiteltelen és megkérdőjelezendő.
2023. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nem minden embernek adatik meg, hogy ilyen képessége legyen!
2023. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
De nem elmebetegek azok az emberek, akik szelemeket láttak már!
2023. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
90%

Nem.. én mivel fogyasztottam egyéb szereket, gondoltam amiatt látok ilyesmit, elvonási tünetként.. hát nem. Előtte is volt ilyesmi. Azt hittem én vagyok bolond, skizofrén, beképzelem magamnak.voltam orvoshoz, igaz nem otthon, de véleményem szerint lelkiismeretesen kivizsgáltak és azt állapították meg, hogy nem vagyok"elmebeteg" úgymond :D mai napig látok dolgokat egy pillanat, vagy inkább erősebb érzem a testem, a zsigereimben, hogy 'itt van velem/valaki..

Már egy idő után az ember azt hiszi, hogy teljesen megbolondult, vagy kialvatlan vagy bármi más(,nem)

2023. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 NTBS ***** válasza:
60%
Nem, csak más a lelki attitűd.
2023. ápr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Én is láttam már több szellemet, sajnos démonokat is és érzékelem is őket.

Nem iszok és szedek semmit, orvosnál is voltam és nincs semmi betegségem.

2023. máj. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as a te válaszodat majd reggel elolvasom 🤣🤣. Félek már ekaludni. Pedig csak egy sort olvastam abból amit írtál
2023. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!