Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a szellemektől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:59
1 2 3
 1/22 BlackSword ***** válasza:
67%

Én nem félek tőlük, mivel szerintem nincsenek is... Így nincs is mitől félnem...

Ha kicsit közelebbről akarjuk megvizsgálni a problémát, akkor véleményem szerint, akkor arra a következtetésre is juthatunk akár, hogy a szellemek az emberek azon félelmeinek a megnyilvánulásai, melyekkel nem mer szembenézni... Szerintem mindenkinek vannak ilyen félelmei...

Én pl attól félek, hogy valamit nem jól csinálok, és hibázni fogok... Kár hogy csak most jöttem rá erre... Sokkal kevesebb butaságot tettem volna akkor eddig...

2010. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Nostro the overlord ***** válasza:
36%
Szellemek nem léteznek, így nincs mitől félni.
2010. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akik nem hisznek a szellemekben, ne válaszoljanak!
2010. dec. 3. 11:20
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert az ember úgy gondolja, hogy amit nem lát az nincs! Fél az ismeretlentől, fél elfogadni, hogy egy szobába nem látható dolgok vannak. A józan ész azt diktálja ne foglalkozz vele, akkor nincs is, de a szíve mélyén mindenki tudja, hogy van valami. Az emberek elnyomják belső érzéküket, így élnek "nyugodtan"
2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Én nem félek tőlük.

Tiszta a lelkiismeretem, nem bántottam senkit, így nekik sincs okuk engem bántani.


Az emberek általában félnek attól amit nem ismernek.


Körülöttem apukám halála után történtek fura dolgok, de nem paráztam. Meggyújtottam egy gyertyát és beszéltem hozzá.Mondtam neki hogy örülök itt van és vigyázni szeretne rám,de kicsit ijesztő.


Azóta nem történt semmi különös dolog.


Mondjuk az kicsit parás, mikor az egy éves kislányom este látványosan játszik valakivel és mutatja hogy nézzem, de nincs ott semmi.

2010. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Deus88 ***** válasza:
Az ember ösztönösen fél attól amit nem ismer. Pld a szellemek nagyon titokzatosak, van akik szerint léteznek és van akik szerint nem.
2010. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
ez annyira uncsi... a szellemeket azok találták ki, akik nem bírják elviselni, hogy a halál után nincs semmi... kb ennyi...
2010. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
fél a fájás
2010. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán félelemnek nevezném, inkább borzongásnak, ahogy az ember tart az ismeretlen, titokzatos dolgoktól. Ha józanul gondolkodunk, akkor hamar rájöhetünk, hogy pont a szellemvilág az, ami a lehető legkevesebbet árthat nekünk.

(Most ne vitassuk a létezését.)

2010. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan elméletem van a szellemekröl, hogy ök egy másik "világba" kerülnek át a halál után, ami ugyanúgy a mi világunk csak egy amolyan "függöny" mögé kerülnek. Itt járnak közöttünk, mindent látnak, de nem tudnak semmibe beleavatkozni a "függöny" miatt. Egymást se látják szerintem...
2010. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!