Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz a természetfeletti...

Ki hisz a természetfeletti erőkben-entitásokban akár paranormális dolgokban ?

Figyelt kérdés
akinek volt valami tapasztalata leírná?

2023. ápr. 19. 11:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

#10

Dehogynem.

Isten és Jézus = mágia.


Egyéb kérdés?

2023. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
11: téged ki kérdezett? A hangok a fejedben?
2023. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Milyen értelmes válaszokat kapott a kérdező, ha nem tudtok rendes választ adni minek beszéltek.


Az én történetem:

Egy új hàzba költöztünk ahol a hónapok alatt sok elektronikus cucc elromlott. Egyik ismerősünk felajánlotta hogy megtisztítja a teret és elűzi a rossz energiákat. Persze a szüleim az elején nem akarták ezt az egészet, de végül belementek.

Kb 2 órán keresztül végig járta csengővel a hàzat, ami nagyon ciki és idegesítő volt, de mégse akartuk hazaküldeni. A szobámban van egy 2 méteres széles tükör, azt mondta itt sok energiát észlel, és ki űzi belőle ezeket. Mondtam jólvan köszi, aztán végre elment.

Aznap szokásosan lefeküdtem aludni, majd hajnali 3-kor kipattant a szemem és amit láttam és éreztem azt sose felejtem el. A tükröm előtt a szobám sarkában állt egy bizonyos lény. Nem ember volt, olyan 3 méteres lehetett. Nagyon erősnek tűnt széles is volt. Volt ugyanúgy fejformája meg lába keze, de teljesen fekete volt.

Mondanom sem kell mit éreztem. Helyben azt hittem összefosom magam, folytak a könnyeim, és nem mertem megmozdulni. Engem bámult, de ő se mozdult. Gondoltam okés itt halálozok el, egy olyan dolog miatt amit én se értek.


Hirtelen befordultam a fal felé, de a villanyt nem kapcsoltam fel, mert féltem közelebb jön hozzám. Kiáltani akartam de szintén nem mertem.

Kb 10 percen át szendvedtem és izzadtam de felkapcsoltam a villanyt és persze hogy nem volt ott.

Aznap nem aludtam, reggel elmeséltem a nővéremnek mi történt aki szintén azt mondta egész este úgy érezte mintha valaki az ágya előtt bámulná.

Okés, 3 napig nem aludtam utána.

Én nem tudom ez a tértisztító mit nyitott meg a tükrömnél, de biztos hogy hatásos volt.


Mielőtt valaki az alvásparalízissel jönne, tudtam mozogni és nem hallucináltam.


Utólag belegondolva nem akart ez bántani engem inkább kíváncsi volt.


Nem vagyok vallásos nem fogom rá hogy egy démon volt, meg el akarta venni a lelkem xd egy olyan lény volt amit még mi nem érthetünk meg.

Inkább kérdezhettem volna tőle mintsem lefagyni és halálosan félni.


Szóval ha bárki találkozik egy nem emberi lénnyel, inkább legyetek kíváncsiak és értsétek meg őt is, mert bánni fogjátok később.

2023. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
18%
Mennyibe kerül most egy flakon teszko gazdaságos tértisztító?
2023. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
29%
Megvárom amíg annyi lesz, mint ahány neked van es ingyen adják. Nem akarok a saját nem emberi árnyékomtól :D félni én se, a barátja leszek, nem akarom megbánni, hogy nem ismerkedtünk meg xD.
2023. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki más akkor így szép az élet
2023. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Megértem a te nézőpontodat is, hogy nem érdemes ilyenekkel kacérkodni, csak nekem volt egy élményem amiból tanulságot vontam le. Azért mert valami rondának vagy furcsának néz ki, az nem azt jelenti hogy gonosz.

Ha sosem cselekedsz honnan tudod meg hogy nem jó volt?

Inkább próbálnánk megérteni a másvilágot, mintsem elmenekülni.

2023. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

Úgy látom a törölt személyeskedés jót tett a modorodnak.

Ha nem értitek a túlvilágot, ne játsszatok vele csengettyűkkel meg ilyen new age ezo játékokkal. Azt gondolni, hogy bármit tudsz, mert megijesztettek sima butaság. Tajékozodj, ne barátságokat köss árnyakkal. Meg fogod figyelni, hogy beteges leszel, viszályok kezdődnek a házban Ha nem barátkoznál, meg teret tisztitanál ezo módra, elkerülhetnéd a potenciális nagyobb bajt.

2023. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Akkor szerintem mindenki maga döntse el ilyen helyzetben hogyan akar cselekedni, nem akarom ráerőltetni én senkire. Én kíváncsi természetű vagyok ami lehet a vesztem is lesz .De igazad van jobb az elővigyázatosság mindig, az Ouija táblát is jobb kerülni.
2023. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
A kíváncsiság, mint gyengeség nagy bajba sodorhat ebben az esetben. De nekem nem oszt - nem szoroz. Pár hónap múlva kiírhatod a segitsegkérést ide, hogy hogyan csináld vissza amibe jutottál. Majd arra is írok egy vicces reakciót. :)
2023. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!