Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ebben csak én hiszek?

Ebben csak én hiszek?

Figyelt kérdés

Heló!

A kérdésem szerintem olyan lesz, amin rajtam kívül már több millió vagy akár milliárd ember is gondolkodott már...Azon töröm a fejem már hónapok óta, hogy hogy lehetne az, hogy ebben a végtelen hatalmas univerzumban, aminek csak egy egészen apró, porszemnyi részének is csak egy apró részletet fedezték föl a nagyrabecsült tudósaink és kutatóink, hogy csak ezen a picurka, Föld nevű bolygón legyen csak élet. Tehát hogy számomra egyszerűen felfoghatatlan azoknak az embereknek a gondolkodása, akik azt hiszik, hogy csak mi vagyunk, és senki más.


Van még rajtam kívül valaki, aki hisz abban, hogy a Földön túl, több ezer, millió, milliárd fényévnyire megannyi más civilizáció is van?


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jún. 10. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak te:)
2023. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
jah
2023. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Ezen már nagyon nagy koponyák is gondolkodtak.

Annyit már tudunk, hogy legalább minden második csillagnak vannak bolygói.

Hogy aztán ebből mennyi élhető... állítólag a vörös törpék nagyon hosszú életűek, stabilak, és ott jó eséllyel lehet élet.

De a valóságban nem tudjuk. Nagyon extrém esetben még az is lehet, hogy egyedül vagyunk... de akár milliószámra is lehet élet a galaxisban.

De akkor vagy fiatal, vagy messze.

2023. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem máshol is van èlet.
2023. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ebben csak te hiszel, itt van 8 milliárd ember, de mind közül csak te gondolod ezt, mert olyan különleges vagy.
2023. jún. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván van élet máshol

Lehet ugyanúgy emberek mint mi, lehet csak kis eltéréssel, de olyanok mint mi

Az is lehet hogy ciánon elő 6 méteres gomba kinézetű telepátiával kommunikáló lények élnek kolóniákban

2023. jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Farkas999 ***** válasza:
43%
3-as. Minden csillag körül vannak bolygók, sőt valószínűleg holdak is. Élet akár a Naprendszerben is lehet, intelligens nem. A vörös törpék nem alkalmasak az élet fenntartásához, a fősorozatú, Naphoz hasonló csillagok igen.
2023. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
7 maximum az olyan élet fenntartásához mint a mienk, másfajta életforma lehetséges
2023. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
69%
Nem csak te gondolod így. Valószínűleg van élet a Földön kívül. A fejlettsége más kérdés.
2023. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, hogy létezik egy fejlettebb szivilizàciò!
2023. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!