Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házamban?

Szellem van a házamban?

Figyelt kérdés
Este amikor tv-zek, mindig 9lyan érzésem van, mintha vki nézne az ajtóból, ha még lekapcsolom, és odanézek, olyan, mintha vki ott állna, sokszor indokolatlanul kiráz a hideg, sokszor olyan ilyesztő, hogy éjszaka meg se merek fordulni. Egyébként 25 évvel ezelőtt vki felakasztotta magát a házban.
2020. szept. 9. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Túl sok tévét nézel.
2020. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Hívj egy jó referenciákkal rendelkező szelleműzőt . Megtisztítja a házad és kész . Most erre nem lehet nagyon mást írni szerintem . Ha van ott valaki akkor ez a legegyszerűbb és legjobb megoldás . Agyalni nem érdemes sokat rajta akkor is ott lesz míg Te nem cselekszel. A szellemek sokszor fel se fogják , hogy ők már meghaltak . A saját házának tekinti és Téged tart betolakodónak. Nem akarlak megijeszteni de van mikor az ilyen apróbb dolgok eldurvulnak a későbbiekben . Cselekedj.
2020. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
hiszel az ilyesmikben ?
2020. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindig is hittem az ilyenekben, mert már gyerekként is tapasztaltam ilyeneket
2020. szept. 9. 19:53
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Na miket?

Kiváncsi vagyok:D

2020. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
76%
Mielőtt megtudtad volna hogy valaki ott meghalt, azelőtt is ezt érezted? Vagy csak azóta mióta tudod? Nem mindegy :D
2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívj egy papot vagy lelkészt hogy szentelje fel a házat és meg van oldva.
2020. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg olyankor ráz ki a hideg szellem jelenlétében, ha az átmegy rajtad vagy hozzád"ér"..
2020. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát igen, szellemmel laksz. Megértem, hogy kellemetlen lehet.
2020. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teritsd le az ablakot.
2020. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!