Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kamaraerdei majom/lény...

A kamaraerdei majom/lény létezésére van kézzelfogható bizonyíték?

Figyelt kérdés
Igazából csak ezen az oldalon olvastam róla, sehol máshol nincs róla említés, bármi, nem hogy kép. Akár egy közösségi improvizáció is lehet, legalább is nekem nem esne nehezemre hihető "beszámolókat" kitalálni.
2023. szept. 12. 23:05
 1/9 anonim válasza:
71%
Hogyne létezne, exem anyja az.
2023. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Kamaraerdőn él. Majom szerű lény, és kézzel szokták fogni.
2023. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

A kőbányai szopófantom viszont valós.


Meg a koszlidérc!

2023. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Igazából csak engem látott meg valaki, amikor a barátnőimmel ott kannásboroztunk egész éjjel és hajnalfelé bementem az erdőbe pisilni.
2023. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Gyikembereknek is van evolucioja Charles Darwing es Richard Dawkins szerint. Elkepzelheto en valoszinune tartom ha a szivemre kell tenni a kezem.
2023. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Nics semmi kézzelfoghatò bizonyiték!
2023. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én itt élek nem messze. Bizonyíték nincs, de valóban volt valami. Egy időben kezdett terjedni a szóbeszéd, hogy valami van bent az erdőben. Én egyszer hallottam egy pillanatra egy üvöltést, de az akár róka vagy nem tudom, bármi lehetett. Sokszor biciklizem az erdőben, sosem találkoztam majommal, de tény, hogy valakik látták valahogyan valamikor... Amit eddig láttam: őz, disznó, sikló, róka, madarak, béka kb ennyi.
2023. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs és soha nem is lesz, ahogy egyik másik misztikus lényre sem.
2023. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bizonyítékom nekem sincs, de egyszer láttam egy fura dolgot futás közben egy pillanatra. Az, hogy mi volt, ki tudja. Tény viszont, hogy néha majomsikitás hallatszik az erdőben, de nagyon ritkán. Ezt ugye lehet ma már bármivel csinálni, szerintem átbaszás az egész. De a majomhang az tuti létezik néha, mert nem egyszer hallottam.
nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!