Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? Vagy olyan jelenségek amellyek esetleg megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
Ha hülyeségből/vagy ha értelmetlen választ írnál a kérdésemre akkor inkább hagyd és ne írj semmit!
2023. szept. 18. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hiszek benne mivel tapasztaltam már sok furcsaságot paranormális jelenséget,rengeteget
2023. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg metaforikus értelemben létezhetnek - egyébként biztosan nem.
2023. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
mivel nincs bizonyítva sem cáfolva a létezésük ezért lehet bármi. A szerelmet se látjuk mégis van.
2023. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

A szerelmet látjuk: a hormonokat és a viselkedést is.

A szellemeket nem látjuk.

2023. szept. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%

1) 17 éves voltam és németországban voltam pár hetet. Apám itthon már régóta beteg volt. Egyik délután hideg fuvallat futott át rajtam, le kellett ülnöm. A többiek kérdezték mi van mire én: apám most halt meg. Hazaérve anyummal egyeztettük az időpontot és stimmelt...

2) A baráti körömben volt egy nő. Az egyik haver felesége. Aranyos,kedves,tanult,felvilágosult. Úgy ismertem meg ,hogy egy őszinte, nem hazudós. Sokadik beszélgetésnél árulta csak el :lát szellemeket, elhunytakat. A párja apukája halálakor egy-két napra rá látta a szobályukban. Én elhittem neki...

2023. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én érzékelem őket ha szeretném.
2023. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Én hiszek bennük abszolút. Aki nem tapasztalt ilyen nyilván az ellenkezőjét állítja. De nekem aztán jöhetne ide mindeféle szkeptikus ember már tudom hogy vannak.. XD
2023. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hiszek de csak azóta mióta közvetlenül velem történt olyan dolog amire máig nem tudtam értelmes magyarázatot kigondolni.
2023. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha vannak is, szerintem képesség kell hozzá hogy érzékelhetőek legyenek.De tudományosan nem bizonyított, úgy mind az UFOk.
2023. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Aki nem hisz benne, gondolom még nem élt át, ne is tegye. Én se hittem annyira benne sokáig, úgy tanította a párom hogy mindenre van magyarázat. Sokáig biztos is voltam benne, hiába sejtettem hogy talán mégse. Egyik nap a nagyim temetése után a tv bekapcsolt magától (jó plazma tv előttem volt) és pedig nem volt a távirányítóba elem. Majd az álmennyezeten kaparás hangokat lehetett hallani. Soha nem tapasztaltam még olyat, de akkor elhittem.
2023. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!