Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Monjatok már kérlek szépen...

Monjatok már kérlek szépen igaz örangyalos sztorikat ami már megtörtént veletek, vagy már kértetek valamit az örangyalotoktól?

Figyelt kérdés

Én már kértem és beteljesült.Szeretném tudni a ti sztoritokat is!Rendes válaszokat kérek!

14/F



2012. máj. 31. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt de szeretném...
2012. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dobj 1 mélt és elmondom hogy kell dolgokat kérni az örangyaltól!
2012. máj. 31. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:

én már nem hiszek az őrangyalokban

egyszer azt kértem, hogy az ezotéria kategóriában is tudjanak helyesen írni, de nem teljesült

én már nem hiszek az őrangyalokban

2012. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nincs annyi angyal, mint ahány olyan ember, aki nem tud helyesen írni. Így persze, hogy nem jut mindenkinek "helyesíró" őrangyal.
2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Idős szomszédasszonyom kilépett a lakása ajtaján, a huzat bevágta utána az ajtót. Hiába próbálta a kezében levő kulccsal kinyitni, a zár nem mozdult.

Hívták a házi-szerelőt, aki az ilyesmit itt kapásból megoldja, nem boldogult. Akkor hívtak egy igazi szakember lakatost, az is próbálgatta, neki sem sikerült.

Egy idő után (kb. 3 órahossza múlva) már kezdett zavarni a sok szöveg, meg kalapácsolás stb. Kimentem, hogy mi a baj. Mondják. Odaálltam, hogy majd én. Mit akar maga gyenge nő?

Én pedig magamban mondtam: Technika angyala most segíts! És a kulcs első mozdítására a zár elfordult, az ajtó kinyílt. Én pukkadoztam a röhögéstől, ők pedig ott álltak, mint ...

(Egynek sem jutott eszébe, hogy ilyen esetben a kulcsot először arra kell fordítani, mintha befelé akarnánk zárni, majd utána rendesen kinyílik. Technika angyala nekem eszembe juttatta.)

2012. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt már, többnyire a közlekedésben segítettek, hogy nem koccantam, szerintem legalábbis ők voltak :) Volt egyszer hogy elindultam kocsival, láttam hogy a szomszéd is áll kifele kocsival, na mondom jó megvárom inkább pedig még eltudtam volna menni de valamiért inkább megvártam azt fél percet míg kiállt ő is, mentünk kifele az utcából , előttem ment a szomszéd egyszer csak egy kis utcából majdnem nekiment egy kocsi, ha nincs meg az az fél perc és én megyek elől akkor tuti nekem jön...
2012. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez a beszélgetés köztem és az 5 éves lányom között zajlott a minap az esti fürdetési ceremónia közben teljesen mellékesen mintegy csak csevegés szinten.

-Tudod mindenkinek vannak angyalai.(mondta a lányom)

-Igen,és neked is vannak?

-Igen, négy.

-És te honnan tudod?

-Hát láttam őket.

-Mikor?!

-Hát a menyországban.

-Tessék?

-Fenn voltam Istennel és ott játszottunk, jól éreztük magunkat.

-Komolyan?

-És akkor én neked akartam megszületni.

-...

-Kértem istent : Én azt a nénit akarom olyan kedves. Ő meg azt mondta: jó. És lejöttem a fény csúszdán hozzád.

-És??

-Suttogva mondja a fülembe-kinyitottam a szemem és láttam őket, hogy velem jönnek és segítenek nekem , hogy a pocidban maradhassak.(orvosilag csoda az ő születése)

-És most is látod őket?

-igen itt vannak velem.-és mutatja hol .

-És nekem is vannak?

-igen de neked csak 1.

-És milyen isten, hogy néz ki? -kérdeztem

-Hát olyan jó érzés, sokat nevettünk és puha. de arca nincs.Csak tudod, hogy ott van.


És még egy fura dolog szerinte amikor a csecsemők álmukban átölelő mozdulatot tesznek(amit mi teljesen a reflexekkel magyarázunk)csak azt álmodják, hogy a menyországban lebegnek a mindenségben.


A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:

Nem nevelem vallásosan, de ő mindig is természetesnek vette, hogy ő fenn volt mint baba és lejött mint Ő. (az aki most). És ő tudatosan jött most, és ide hozzám.



Forrás: lelekvandor.hu

2012. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wolfenstein2000 válasza:

Én nem kértem tőle semmit, és nem is szeretnék. Egyik napon bicikliztem, átakartam menni az úton, de valamiért megáltam az út közepén (ott is meglehetett), és egy őrült elment előttem piros kcsiban. Az a fura, hogy miután szétnézek az úton, valamiért mindig az első kerekemet nézem, ígyhát nemigazán figyeltem. Nagyon hálás vagyok az őranygyalomnak, ígyhát nem kérek smmit.


A nagyszüleim rendszeresen dohányoztak, de valami azt súgta nekik, hogy haggyák abba a dohányzást. Ha akkor nem hagyták volna abba, ma már biztosan nem élnének.


Valamint nemrég láttam egy videót arról, hogy egy nő megált a bolt melett, mert látott bent valakit, pedig zárva volt. Úgy 5 mp múlva egy teheratutó ütközött a boltnak. Ha akkor nem ált volna meg, elütötték volna.

2012. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabicavámpir válasza:
hogyan nézhetem meg az angyalaimat ?
2012. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem kértem semmit az angyalomtól,de van bizonyítékom a llétezésére,azt kérdezed hogy mi?!Régen nem hittem az őrangyalokban és amikor erről beszélgettem a barátnőmmel azt mondta hogy igenis vannak (elég mérgesen kiáltotta)

és abban a pillanatban egy fehér galamb szállt le a házunk tetejére (a kerítés beton patkáján ültünk)aztán elszállt a fejünk felett és egy fehér toll esett a fejemre

a barátnőm meg mondta:látod? szerinted ez csupán véletlen?

De én nem hiszek a véletlenekben ezért azóta hiszek az őrangyalokban a tollat pedig elraktam egy lelakaatolt dobozba.

2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!