Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak én vagyok aki nem érti...

Csak én vagyok aki nem érti az ilyen embereket? amúgy sose értettem hogy az emberek miért nem hisznek az

Figyelt kérdés

#Természetfeletti Spiritualitás jóslás jósok fajták látnokok halott látók Halloween #Hitetlen emberek tudatlanság
2023. okt. 26. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:

szellemekben stben még általában az se akik istenbe hisznek mennyország akkor ott mi vár hát a családtagok rokonok mert ha isten meg a mennyország létezik akkor szellemek is és tudnak mindent látnak hallanak ha nem is jönnek el hozzánk egyébként hiszek istenben is ez nem zárja ki egymást a másik meg a bibliában nem hiszek


sok a hitetlen minden misztikus természetfelettiben spirituális ja hiszek az jóslás minden fajtájában horoszkópokban minden ilyen dologban és nem nem vagyok bolond vagy ilyesmi én legalább tudok hinni tudom igy helyes és nem ettől lesz valaki bűnös mert hisz az ilyenekben pont le💩 a bibliát bárki bármit írhat bele nem jelenti hogy igaz is

2023. okt. 26. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Miért hinnének el meséket???
2023. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ufókban is hiszek a haloweenröl meg annyit hogy sose kell annyira hívőnek lenni hogy valaki ne tudja mi az a haloween és elitéljék akik szeretik a haloweent
2023. okt. 26. 14:32
 4/5 anonim válasza:
72%

Én is hiszek a szellemekben és Istenben is. Mindenben hiszek ami ilyen szellemes/ufós dolog. De az ilyen húsvétinyuszi meg a többi már tényleg elképzelhetetlen.

A szellemekben lehet azért hiszek mert volt már pár paranormális esetem ahol nem kicsit fo$t@m be. Ha ezek nem történtek volna meg velem akkor igazából szerintem nem hinném el.

Majd elhiszik az emberek akkor amikor megtapasztalják

2023. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek hogy az univerzum egy nagy tál müzli és minden gorilla egy kutyának az őr angyala, és a padlizsán nem kap elég tiszteletet a leguánoktól
2023. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!