Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A macskám egy ideje mindig...

A macskám egy ideje mindig ugyanoda, azaz egy bizonyos lépcsőfokra fekszik egész nap. Már volt, hogy álmába le is esett onnan de mégis visszamegy. Érezhet ott valamit vagy ez is csak olyan macskás dolog?

Figyelt kérdés
nov. 17. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka biztos van, viszont ez lehet valami kitekert macskalogika is. Lehet, hogy az a lépcsőfok a legmelegebb, vagy onnan lát a legtöbb mindent, vagy tényleg érez ott valamit (ugye a macskák érzékszervei kicsit máshogy működnek, ez a valami akár elektroszmog is lehet). Vagy csak olyan debil, mint az én macskám, aki szerintem csak azért csinál bizonyos dolgokat, hogy engem idegesítsen vele.
nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érezhet. Van valami erő vonal vagy mi a föld alatt. (azt hiszem a vízhez van köze), ezt szokta a feng sui is használni.

A cica a rossz, a kutya a jó helyre fekszik.

nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!